Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért kakil bele a csincsillám...

Miért kakil bele a csincsillám a fürdőhomokba?

Figyelt kérdés

Van két csincsillám és mindig belekakilnak a homokba de mivel ilyen meleg van állandóan bent van nekik a homokozó mert az valamennyire hűsiti őket.

Nem gáz, h napközben abba a homokba forognak amibe pár bogyó van? Este mindig kapnak friss homokot amit a hűtőben lehűtök nekik.


2010. júl. 19. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a csinek mindenhova odabogyóznak. nem lesz semmi bajuk sztem ha este kicseréled a homokot.
2010. júl. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a homokra azt hiszi hogy az a WC
2010. júl. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Toppancs ***** válasza:

Igen valószínű hogy azt hiszi hogy az a WC-je.

A macskáknak is valamikor nem almot adnak hanem homokot!:)

2010. júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából a háztetőre kakilnak... a homokban mindig csak pár bogyó van. De mikor hazajöttem akkor is az eggyik abban homokozott.... Mondjuk azt vettem észre h a kaki nem ragad bele a bundájukba de azért gyorsan kicseréltem nekik.
2010. júl. 20. 23:16
 5/8 P.Vik ***** válasza:
100%
Ne agódj emiatt...sőt még meg is eszik egymásét...nem fog beleragadni a bundájába...ha meg már olyat kakil ami beleragad a bundába, akkor baj van és álltorvoshoz kell vinni...szóval, ne aggódj feleslegesen.
2010. júl. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem nem megy a hasuk hála istennek.

Köszönöm mindenkinek a választ.

2010. júl. 21. 21:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha átszitálod ugyanolyan jó, mintha mindennap új homokot adnál nekik (ráadásul olcsóbb) :)
2010. júl. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Erre nem is gondoltam... (10 évig mindig kidobtam bár ő sosem kakilt bele mindig szénát szórt bele)

De ők ketten mindig belekakilnak.

Megpróbálom. :)

2010. júl. 25. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!