Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért feketedik a hörcsögöm...

Miért feketedik a hörcsögöm heréje?

Figyelt kérdés
Sziriai hím aranyhörcsögöm van, kicsit több mint egy éves. Amikor már megkaptam, ilyen volt a heréje, de folyamatosan keresgéltem ilyesmi herebetegségeket, de sehol nem találtam úgymond "herefeketedést" vagy nem is tudom... Segítsetek légyszi, nem tudom mitől van, de nagyon féltem szegényt 😔

2020. jan. 3. 22:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha ennyire félted, akkor miért nem vitted még dokihoz?
2020. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Mi akadályoz abban, hogy felkeress egy egzotikus kisállatokban is jártas állatorvost?
2020. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Az egzotikus állatokra specializálódott állatorvosod mit mondott?
2020. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Képzelem mennyire aggódsz ha eszedbe se jutott állatorvoshoz vinni... Szegény hörcsögnek meg lehet hogy közben komoly baja van esetleg fájdalmai. Te meg azt várod hogy mondjon valamit a varázsgömböm.


Felelős állattartás, hol vagy Te itt Magyarországon?

2020. jan. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Ez nem hangzik jól, régen volt egy hörcsögünk amit éjjel megcsípett valami és bedagadt a lába késõbb elkezdett feketedni és le kellett vágni, szegény 3 lábbal élt még 1-2 évet. Vidd el orvoshoz.
2020. jan. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Szia létszives vidd el orvoshoz ez nem vicc ha megvolt írd ide hogy mit mondott nekem ks volt hörcsögöm és nagy bajuk is lehet de nem tudom mi lehet ez
2020. jan. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szinte biztos hogy nincs komoly baja. Semmilyen más hatást nem látni rajta, teljesen normális életet él, 95 cm hosszúságú ketrecben. A megfelelő hörcsögtartás megvan, eszik, iszik, pisil, játszik, fut, alszik rendesen. Orvoshoz nem viszem, vagyis nem vihetem, apám orvos, nem engedi, hogy elvigyem, szerite meg szerintem is így született, hogy kis fekete foltok vannak rajta. Mindennél jobban szeretem, és nem kéne olyanokat írni, hogy szegény. A legnagyobb elkényeztetést adom neki. Elvinném orvoshoz, de megvizsgálná, adna neki gyógyszert, elkérne 15000-ret aztán mondaná hogy nincs semmi nagy baj, de hozzuk el mégegyszer, so újra - 15000 ft lenne. Szoval ha nagy baja lenne, elhunyt volna már. Azért tettem fel ezt a kérdést, hátha van itt olyan ember, aki RENDESEN meg tudná válaszolni a kérdésem. Nincs sehol, még a ritka horcsog betegsegek kozott se, ami ilyesfajta lenne, mint az én hörcsögömnél. Marmint nem talaltam olyat.


Amugymeg 😂 nem nehéz észrevenni a hörcsög heréit, ha majdnem akkora mint a hörcsög feje, szóval nem egy olyan ember vagyok aki nézegeti az állatok nemiszervét 😂 hanem az csak látszódik magától is


A nemlétező normális válaszokat köszönöm 😂❤️

2020. jan. 4. 13:53
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan nem mutogatja. Egy kicsit olvass már után az állatnak amit tartasz. Zsákmányállatok, amíg csak lehet rejtegetik minden betegségüket.
2020. jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, most olvastam utána, képeket is láttam, és megnyugodtam ☺️ semmi különös baja nincs, ilyen az összes hím szíriai aranyhörcsög heréjén van, csak valamelyiknek kevesebb, valamelyiknek több. Az enyémnek picivel több.
2020. jan. 4. 14:50
 10/16 anonim ***** válasza:
33%
Marsiné az egyik legjobb hörcsögökhöz értő orvos Budapesten (és az országban). Ő sosem kér el felesleges pénzt, mindig a megfelelő kezelést írja fel. Sokmindent elmond apádról, hogy így vélekedik az orvosokról... Remélem szerencsétlen állatot látja majd orvos időben, ha tényleg szüksége lesz rá. A legtöbb hörcsög a gazdi felelőtlensége miatt hal meg egy kezeletlen betegségben.
2020. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!