Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van-e valaki, aki saját...

Szandra-Diesel kérdése:

Van-e valaki, aki saját kezűleg csinált hörcsögének ketrecbe való berendezéseket? Írjátok le!

Figyelt kérdés
Nagyon szívesen várnék sok-sok ötletet, mindenféle berendezésre, házra (bár arra már nekem is van), játékra, mászókára, bármire, amit saját kezűleg össze lehet hozni, és kissé tükrözi a természetes környezetet.
2010. júl. 21. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nincs hörcsögöm,egyik gyereknek volt régen de cuki volt
2010. júl. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sajátkezü berendezése nem volt,de mászókája igen
2010. júl. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem vagyok ilyen ügyes sajnos
2010. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
tengeri malac van oszt társamnak és az apja asztalos és ő csinált egy 4 emeletes vára erkélyyel stb...
2010. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem hörim van, hanem hobby sünim. És neki mindenét én csináltam, apa segítségével mondjuk. Házikó, almos rész, szénatartó, ahol az etető itató van oda kis dobogót, hogy ne kotorja bele a forgácsot, mókuskerék, kisállat bújó, és most dolgozóm, egy kis heverő szerűségen.
2010. júl. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja és csak 14 vagyok, de apának csak annyiba kell segíteni, hogy méretre vágja az anyagokat. Bár a kerék kicsit komplikáltabb volt. Egyeül amit készen vettünk neki az maga a ketrec itató etető és gömb.
2010. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha valamelyik konkrétan érdekel, akkor nyugodtan küldj privát emailt.
2010. júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én tudok házat csinálni neki lépcsőt meg sok mindent könnyü nagyon hallod házat könnyü csak ien kapocs izé kell hozá vagy szög meg ilyenek lépcső : csak fürészelsz egy egyenes fát és kész meg tudol neki dobokockát csak egy vastag fa kell és kb 3 x 3 centis fa minimum anyit vágsz ki és kést lecsiszolod és tud játszani dobálni vagyis guritani
2010. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szedjél pár vékony fűzfaágat, és vagy raffiával, vagy valmilyen vékonyabb természetes kötözőanyaggal rögzítsd egymáshoz, hogy egy rácshálót kapj. Biztos tetszeni fog neki. De azt is megteheted, hogy beteszel neki egy faágat, ami üreges. Nem tudom, ennyi jutott most eszembe. =D
2010. júl. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kuckó: egy kókuszdiót fürészelj el kb. a harmadánál, a lefűrészelt oldalon vágj egy boltívet a nagyobbik darabba - ez a bejárat -, vele szemben fúró + ráspollyal nyithatsz egy kis ablakot. A vágott felével lefelé fordítva kész is a szuper kisház.

Mogyoróvesszőket hajszálvékony hobbidróttal szorosan egymás mellé kötözöl, ha kész, ívesen kis hidat hajlítasz belőle és a híd alsó "pilléreit" egy-egy távtartó vesszővel rögzíted. Imádnak alatta és rajta mászkálni!

2010. júl. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!