Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit mondjak a szüleimnek,...

Mit mondjak a szüleimnek, hogy legyen még egy tengerimalacunk?

Figyelt kérdés

Kb. másfél-két éve kaptam egy hím tengerimalacot szülinapomra. Akkor még nem nagyon tudtam, de utánajártam a dolgoknak és láttam, hogy egyedül tilos tartani. Mondtam is nekik, anyám nem tiltakozott, apám viszont azt mondta, hogy "egy is sok" - bár ezt viccelődve.

Mit tehetnék, hogy megengedjenek még egy tengerimalacot?



2020. febr. 12. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

1 malac nem malac

2 malac az 1 malac. XD

2020. febr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Mondd nekik, hogy szeretnél

Mondd nekik az is, hogy szegeny biztos nagyon magányos egyedül, esetleg küldj át nekik cikkeket, amiket olvastál

Meg mondd, hogy egy tengerimalac nem eszik olyan sokat, hogy számítson 1 vagy 2, meg hogy majd a gondját fogod viselni mind a kettőnek és nagyon örülnék neki :)

Ha így álltak hozzá, nem hiszem hogy baj lesz a meggyőzésükkel

2020. febr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2020. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

3-as, azt a kérdést nem én írtam ki

2020. febr. 12. 16:24
 5/8 III. A nagy károly válasza:
43%
utánpótlás, szegény malacok rövid életűek
2020. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
sehogy, ajándékozd a másik kérdezőnek és 2 tengerimalac álma is valóra válik.
2020. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%

Mondd azt, hogy ezzel is megmentenél egyet attól, hogy a perui ínyencek asztalán végezze...


[link]


[link]

2020. febr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mutass nekik megbízható cikkeket a malactartásról, pl. a Tengerimalac védő egyesület honlapját.

Egyébként két malac nem jár jelentősen több költséggel vagy gonddal. Egynek is kell minimum 50x100 cm-es ketrec, és ugyanúgy tisztán kell tartani. Egy is tud hangos vagy büdös, vagy zavaró lenni.

2020. febr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!