Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A dzsungáriai hörimnek épített...

A dzsungáriai hörimnek építettem egy marha nagy játszóteret forgáccsal, és mindennel ami csak kellhet neki, tele van játékokkal, de nem tudom, hogy jól érzi-e magát? .

Figyelt kérdés

Olvastam egy oldalon, hogyha felálló fülekkel szaladgál, akkor jól érzi magát. Pont azt csinálja, a kis csöveken (játékokon) is mászkál, mosakodik, két lábra áll, de nagyon gyorsan futkározik ide-oda.. Ma raktam bele először, olyan 10 perce van bent, de néha azért a szélen elégge próbálkozik kijutni..

Jól érzi magát? Csak jót szeretnék neki, de nem tudom eldönteni :(



2020. febr. 21. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Linkelj képet a játszóról! Biztos tök király, én élveznék egy ilyen vidámparkot höriként.
2020. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is kíváncsi vagyok rá! : )

Mikor 2 dzsungáriai hörije volt a lányomnak, én egy nagyon hosszú alagutat csináltam nekik mindenféle kanyarokkal, meg ki-be búvókkal, a papírtörlő összegyűjtött gurigájából. Minden nap ugyanabban az időben kivettem őket 1 órára játszani. Már várták. Biztos, hogy a tiédet is nagyon élvezi a höri.

2020. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
36%
Valószínűleg nem érzi jól magát, mivel idegen szagok és új ingerek gyűjtőhelye ez az új hely. Természetesen idővel meg fogja szokni. De nem csoda, ha folyamatosan tisztálkodik, ez is a stressz egy jele. A pulzusszáma is biztosan az egekben volt, miután az új helyre került, egy csomó (külföldi) kimutatás bizonyította ezt be.
2020. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!