Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy hozzak haza az állatkeres...

Hogy hozzak haza az állatkereskedésből 2 tengerimalacot ha az állatkereskedés 3 km-re van és kocsival megyünk?

Figyelt kérdés
Nagyon gyorsan kéne a válasz!!!
2010. júl. 24. 11:49
 1/8 A kérdező kommentje:
pontosabban azt kérdezem hogy miben?
2010. júl. 24. 11:50
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondosan kilyuggatott cipősdoboz, egy marék forgáccsal tökéletes megoldás. De az állatkereskedésben is adnak neked dobozt, ha éppen nincs nálad megfelelő.
2010. júl. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2010. júl. 24. 12:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Vigyetek dobozt, vagy ha van műanyag bevásárló kosaratok az jobban szellőzik. A kereskedésben vesztek bele forgácsot, meg sok szénát kibélelitek és már mehetnek is a malackák. Ők nem ugranak, nem szöknek meg a kosárból.
2010. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
akármi jó. nekem volt görényhámom, én azt rátettem és a kezemben tartottam az úton. bár ez nem a legbiztonságosabb dolog. a cipősdoboz és a kosár tényleg jó ötlet. bár nem tudom hogy bele férne-e egy cipősdobozba 2 tengerimalac. mert ha nagyok akkor nem hiszem.
2010. júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kucee válasza:
A cipősdoboz a legegyszerűbb megoldás tényleg, de érdemes beszerezni egy tengerimalac hordozót (nagyjából olyan mint a macskáké, csak kisebb) is, amiben a későbbiekben állatorvoshoz lehet vinni, vagy bárhova, ahova csak szeretnéd, nagyon praktikus, kényelmesen el is fér benne az én malackám. :)
2010. júl. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A miénk is cicaszállítóban utazik. A cicánk sajnos már meghalt és egyelőre nem tervezzük, hogy újabbat befogadjunk, viszont a szállítóbox jól jön, amikor a malacot pl. orvoshoz kell vinni.
2010. júl. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha úgyis mentek az állatkereskedésbe,akkor ott helyben vegyetek egy hordozódobozt,és akkor abban már haza is viheted:)

Például egy ilyet vehetsz:

[link]

2010. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!