Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen könyveket olvassak el...

Milyen könyveket olvassak el ha tengerimalacot akarok? és mivel tudok egy picit hatni az anyámra hogy megengedje a tengerimalacot?

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Olvasgass aztán mutass képeket rola, meséld el milyen aranyosnak tartod, meg minden. Vagy mondd hogy karácsonyra azt szeretnél, semmi mást:)

2008. nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

www.gemon.ro - itt aztán mindent megtudhatsz róluk!

A legjobb érvek a tengerimalacok mellett:

- nappal aktívak, nem pedig éjjel, mint pl. a hörik

- 6-8 évig is elélnek

- nyugodt,kedves, nem agresszív állatok

- olcsó és könnyű őket tartani


Semmiképpen ne 1 malacot vegyél, hanem kettőt, mert társas lények, és egyedül nagyon szenvednek! A természetben is kisebb csoportokban élnek! (2 nőstény a legideálisabb, mert a fiúk gyakran rivalizálnak, az 1 fiú-1 lány pedig tudjuk hova vezet... )


Mondd Anyukádnak, hogy a malac növelné a felelősség tudatodat, és lelkileg nagyon sokat jelentene, ha gondoskodhatnál róluk. Ez csak hat:-)

2008. nov. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy vidd el anyukádat egy kisállatkereskedésbe, ahol van tengerimalac... Mutatsd meg neki, aztán kérd meg az eladót, hogy mondja el , hogy ő miért javasolja a tengerimalacot...( ez nálam is bevált, csak éppen deguval)
2008. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hello nekünk is van malacunk,tök édi!nem büdös,csak néha kell füröszteni,nincs vele semmi baj,nagyon barátságos állat! nemkell tőle undorodni,ha elszökik megtalálod,(a kábelekre vigyázni kell) de ha a szekrény mögé megy vagy ahonnan nemtudod előhalászni,megrázol egy müzlis zacskót,és azthiszi enni kap,és előbújik :) egyszoval nagyon édi :)
2008. nov. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egy törpehörcsögöt szerettem volna egy ideje, mert egy csomó lánynak volt az osztályból.. de anyukám nem engedte,mert büdös,meg olyan mint egy fehér egér,bár szerintem egyáltalán nem, tök aranyos és puha,meg kicsi :D Egyszer csak gondoltam egyet elmentem a kisállat kereskedésbe és megvettem a hörcsögöt forgáccsal,mindennel.. hazavittem,anya majdnem szívrohamot kapott:D ez tavaj májusban volt,azóta nagyon megszerette :)
2009. ápr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Segíts a házimunkában.
2013. febr. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!