Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egér vagy hörcsög?

Egér vagy hörcsög?

Figyelt kérdés
Szerintetek legyen inkább két fehéregerem vagy egy hörcsögöm? Érvelnétek, hogy miért?
2020. márc. 19. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
14%

Egyik se.. a hörcsög nekem nappal aludt,ha felkeltettem megharapott. Éjjel meg folyton zörög..

Volt egerem is. Fehér. Az aranyos volt,szelíd, kint volt sokat velem,még a számból is evett. :D

De még egyszer az sem kéne. Ha rágcsáló,akkor vagy tengerimalac. A malac egyszerűbb és az nem fog megharapni.

2020. márc. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
A hörcsögök többsége nem harap. Csak nem kell felkelteni. Én a hörcsögre szavazok. A Hörcsögmentésnél most kölyköt is örökbe tudsz fogadni, nemrég mentettek egy nőstényt a picikkel együtt. :)
2020. márc. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lepitorus ***** válasza:
55%
Nekem egereim voltak régebben, nagyon helyes, okos kis állatok, még trükköket is meg tudnak tanulni. Viszont nagyon rövid ideig élnek, 1-2 év max.
2020. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Volt egerem és hörcsögöm is, jelenleg patkányom van.


A hörcsög éjjeli állat, így este tudsz vele foglalkozni, de elég nyugodt, enyém gyakran bealudt a kezemben.


Egerek elég aktívak, sosem aludtak el a kezemben. De jófejek amúgy, csak nem lehet velük túl sok mindent kezdeni.


Patkány nagyon szociális, olyan mint egy "lebutított igényű" kutya. Ő is gyakran elalszik a karomban és tisztogat is.


Egeret még egyszer nem vennék, bár cukik voltak, de nem kedveltem meg őket. Patkány és aranyhörcsög bármikor jöhet.

2020. márc. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Kíváncsi lennék a válaszom miért lett 0. Ennyi öröme legyen aki lepontozott mára.
2020. márc. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egérhez sajnos nem tudok hozzászópni de ha teszenek a hörik és többet szeretnél tudni róluk akkor érdemes belépned a Hörcsög imadók facebook csoportba és ott sok mindent megtudhatsz róluk.
2020. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hörcsög. Ugyanúgy tudnak jó fejek lenni az emberekkel, nem kell együtt tartani őket, azaz nincs körforgás, hogy jaj, meghal az egyik egér, rögtön kell egy másik, de utána meghal az idősebb, megint kell, stb.

Nálam ideiglenes gazdiként voltak párszor egerek, de olyan szaguk volt, mint a 6 hörcsögömnek együttvéve se... Az egerek ráadásul általában kevesebb ideig élnek, jó tenyésztő sincs itthon.

2020. márc. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Rodi91 ***** válasza:
100%

Csatlakozom ahhoz,aki a patkányokat javasolta.

Nekem mondjuk kutyám és macskám van 😅 Viszont van 2 ismerősöm is akiknek voltak patkányaik. Nagyon okosak, és imadnivaloak.

2020. márc. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem most hörim van, de voltak fehéregerek is, csak sajna már elpusztultak :-( Hát bárhogy döntesz, mindenképp jó lesz, hiszen ők nagyon édi állatok :-)

Az egereket azért javaslom, mert

-kisebb ketó v terrárium kell, mint a höriknek

-érzékelik a mélységet, szval nem ugranak le az

asztalról

-akár órákig is elvannak a válladon :-)

-ugye egyszerre többet tarthatsz, nem verekszenek

-jó ez nem szempont, de azért olcsóbbak

A höri, mert

-sztm kevésbé büdi, mint az egerek

-ha szíriaira gondolsz, akk nyugottabbak

-ha elég szelíd, akk nem harap

-tovább él

:-D :-D :-D

2020. máj. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!