Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpesün vagy hörcsög?

Törpesün vagy hörcsög?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam? Mind a kettőnek tudom biztosítani a megfelelő tartásukat.

2020. márc. 1. 19:07
 1/6 anonim válasza:
81%
en a horcsogot ajanlom,de sajnos ok 1-3 evig elnek,hogyha jol vannak tartva.
2020. márc. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Süni
2020. márc. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos, nekem volt mind ketto.

A horcsoggel nagyon elvoltam, igazabol nem igenyel nagy torodest. Etel kell neki, viz es buvohely. Sokkal hamarabb szeliditheto. Orokbe is fogadhatsz.

Egy suni sokkal tobbe kerul, orokbefogadasra nincsen lehetoseged altalaban. Sokszor tobbszor kell takaritani, es budibb a vegtermeke. Este kicsit hangosabb a suni, de ez ketrec/akvariumfuggo.

A suninek vagni kell a kormet, amit nem szeretnek igazan.

2020. márc. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
73%
Nekem sünim van. Hörcsögeink is voltak de sajnos mind a 3 elpusztult. Én a sünit ajánlanám mert a hörcsögbe túl gyorsan bele szeretsz és miután meghal nagyon rosszul fogod érezni magad. A hörcsög csak 2 3 évig el míg a süni 5 8.illetbe a hörcsögöknél nagyon gyaeoki egy betegség nem tudom mi a neve de ott hátul a ''hátsojuknál" meg nő és alig tudnak tőle menni. Nekünk így haltak meg.
2020. márc. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Kedves utolsó, a hátsójuknál azér "nő meg" mert hím hörcsög volt és nagyon nagy zacsikat növesztenek. Az nem betegség.

El kellett volna vinni hozzáértő dokihoz és megmondta volna hogy a hörcsögnek az a heréje. xd

2020. márc. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18%

[link]


Itt egy kép, ez még kifejezetteb kicsi, ennél jóval nagyobbra is megnőhet.

2020. márc. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!