Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Madagaszkár c. mesében a Mort...

Madagaszkár c. mesében a Mort nevű állatka autista vagy kisbaba?

Figyelt kérdés
Ma megnéztük a fiúmmal a mesét, és heves vitát váltott ki közöttünk a kérdés Mort mentális állapotát illetően. A fiúm szerint autista, de szerintem csak szimplán kisbaba. Mi a véleményetek erről? Szerintem nagyon csúnya dolog ilyen jelzővel illetni ezt a karaktert. :(

2020. ápr. 10. 01:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erősen lábfétises autista. Nem olyan mint egy kisgyerek, sok mindent felfog a világ működéséből de mintha teljesen más perspektívából látná a világot.


Legalábbis szerintem :D

2020. ápr. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ez csak egy vicces karakter, nem kell vele foglalkozni. A való életben szerintem a #1 állítása érvényesülne.
2020. ápr. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy animációs filmbe teljesen felesleges ilyen dolgokat beleképzelned.
2020. ápr. 10. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ti komolyan nem értitek, milyen durva lelki vonatkoztatásai vannak ennek??? Gyerekkorom kedvenc karakterére rámondani azt, hogy autista? Hogy retardált??? Hát emberek vagytok ti? Ezért tart ez az ország ott, ahol......
2020. ápr. 10. 12:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
XD
2020. ápr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
🤣 Lábfétise az biztos van.
2020. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!