Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyulak megpróbálják megenni...

A nyulak megpróbálják megenni a kezem, ha az kaja illatú?

Figyelt kérdés

Kutyánk van és ő nyilván nem akarja megenni a kezem, ha épp pl. csipsz illata van. Hörcsögöm is volt már, mielőtt benyúltam hozzá, mindig illatmentes szappannal kellett kezet mosnom, mert volt amelyik eléggé tetszett neki és elkezdte tépni a kezem. :D

Nyulam még nem volt és érdekelne, hogy ők mennyire érzékenyek az ilyenre? Ha mondjuk filmnézés közben mogyorót vagy valami rágcsálnivalót ennék és ő meg ki lenne engedve, lenyúlnék megsimogatni, akkor számíthatok arra, hogy fel akarja falni a kezem, vagy van olyan okos, hogy tudja, hogy az nem kaja és max csak nyalogatja?


2020. máj. 8. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Kutyától is függ :D előtte amúgy is célszerű kezet mosni. Nálunk a nyúl, ha fű szagú a kezünk megpróbálja harapdálni.
2020. máj. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet megkóstól, de lehet hogy nem.

Az én nyuszim a kaját isbolyan óvatosan veszi el mint egy kutyus. Ha megisharap nem erősen, finoman mert észrevette hogy az már én vagyok és nem a pici tápdarabka. Figyelmes.

De vannak mohó nyuszik is akik a fél kezed letépik a kaja miatt.

2020. máj. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
VÉRNYULAAK! 🐰 😈 👿 👹 👺🐇
2020. máj. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyem mindig megharap ha adom a kajajat. De amugy nem harap, latszik is hogy meg van lepodve hogy nem kaja
2020. máj. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a nyúlak megkezdték:

-a vesszőseprűt

-a műanyag hálót

-a tüzifát

-a cipőmet


A kezem pont nem akarták megenni. :D

2020. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na engem pont most harapott meg xd. Adtam neki a répát, rávetette magát de benézte és pont az ujjam kapta be. Persze most viszonylag erősen harapott mert répára számított de amint rájött hogy nem az így mégse olyan erősen harapott. Egy pici bőrke lejött de nem is vérzik meg semmi.
2020. máj. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!