Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyit nő naponta egy patkány...

Mennyit nő naponta egy patkány foga? Sajnos ma vettem észre hogy annyira túlnőtt neki, hogy nem tudja megenni a száraztápot, most pépessel etetem, holnap délután tudunk csak dokihoz menni, nem lesz addig baj?

Figyelt kérdés
Nagyon hátra van hajolva szegények egyáltalán hogy tudják levágni, ki tudja annyira nyitni a száját? Nagyon izgulok miatta.:((((

2014. ápr. 9. 18:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Az a kártevő nagyobb iq-val és több empátiával rendelkezik mint te, ezt készpénznek veheted.
2014. ápr. 9. 19:10
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
lehet de akkor egyenesen arányos h nálad is...
2014. ápr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Mizujs a gyerkőccel? Ilyenkor amugy csak dokihoz tudsz menni minnél előbb a megelőzésre pedig almafa és körtefa ágakat tegyél be. A többiben mérgező anyagok vannak. Patkányvarázs oldalán olvashatod. Keress rá.
2014. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen kérdésed! Másnap elvittem, bódításban levágták neki, annyira túl volt nőve, hogy az egyik alsó foga kisebb lett mint a másik:(( Nem tudom hogy nem vettem észre, nem volt semmi tünete egyszerűen csak a doki előtti 2 napon. Minden nem oldódott meg sajnos, mert akkor már csak pépesen ette meg a Rat Complete-ot (feláztattam vízben), de azóta se nagyon akar visszatérni a szárazra..hiába inkább nem eszik. Pedig a közérzete áthatóan jobb lett, nem tűnik úgy mintha kényelmetlen lenne neki az új fazon, meg azóta nőtt is neki, de egyszerűen nem..talán egy picit kevésbé felázva megeszi, de teljesen szárazon nem...csak így megint ugyanabba a problémába fogunk ütközni rövidesen...

2014. ápr. 17. 08:28
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk mondta a doki, hogy ha ennyi idősen jött ki neki, akkor valószínűleg időskori probléma lesz és menni kell majd megint kb 1,5 hónap múlva, de ha nem koptatja már a jövőhéten vihetem szerintem újra.....az meg hatalmas stressz szegénykémnek, 2 év 9 hónapos és nem nagyon szereti a kirándulásokat...
2014. ápr. 17. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!