Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy egyetemista megengedhet...

Egy egyetemista megengedhet magának egy vadászgörényt?

Figyelt kérdés
Volt olyan napom, hogy 8-ra bementem és már 11-kor otthon voltam, de olyan is, hogy 9.40-től 17.50-ig folyamatosan voltak óráim és nem tudtam hazamenni. Ráadásul most több órám is lesz és lehet, hogy kevesebb szabadidőm. Ilyen időbeosztás mellett tartsak vadászgörényt? A másik problémám, ha úgy alakul 8-16/17-ig senki nincs otthon...
2010. júl. 29. 22:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
könnyen lehet tartani,mivel egyszer elég megetetni, más se rohangál szerintem haza az állathoz, h folyamatosan nézze.de a haverom mindig a zsebébe vágja és elvan pórázon.:)
2010. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
ha az egyetemista nem fürdik egy hétig olyan büdös lesz mint a görény...
2010. júl. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne tartsál, majd ha végeztél.
2010. júl. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem leírni, hogy 2 lenne, hogy ne unatkozzon. Amúgy is ha jól tudom párosan ajánlják.

Conan, ennek sok értelme volt...

2010. júl. 29. 22:49
 5/14 A kérdező kommentje:
Én is zsebre vágnám vagy táskába csak nem tudom, hogy ezt azt egyetemen tolerálják-e... bár: amit nem tudnak az nem fáj :D
2010. júl. 29. 22:50
 6/14 anonim ***** válasza:
lebeszéllek a kettőről, egy is nagyon rossz:Dés a mirigyet kikell műtettni.
2010. júl. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Mért akarja mindenki kiműttetni a bűzmirigyét? Te sem örülnél, ha levágnád a lábad, mert erős lábszagod van.

2-vel meg - azt mondták, ill. olvastam -, hogy lefárasztják egymást, ill. az emberrel sosem fognak tudni úgy játszani, mint a fajtársaikkal.

2010. júl. 30. 09:04
 8/14 A kérdező kommentje:
*levágnák
2010. júl. 30. 09:05
 9/14 anonim ***** válasza:

"Mért akarja mindenki kiműttetni a bűzmirigyét?"


Én nem akarom kiműttetni a vadászgörényed bűzmirigyét.

2010. júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A barátom anyjánál van 3 göri ketrecban, és napi 2 órát kiengedi őket minden este. És napközben 1x kapnak enni, meg este is asszem.


Nem nagy szám. Simán tarthatod, csak arra vigyázz, ha nincs ketrecben, akkor szokott mindenhova felmászni, és elpakol mindent a szekrény alá, meg ilyen hülye helyekre, hogy ne találd meg.


És ha mezitláb vagy otthon, akkor szereti néha megharapni a lábujjakat.


Hogyha pedig idegen jön hozzád, és szabadon van, és megilyed, akkor odakap, megharap, aztán szájzárat kap, és nehéz szétfeszíteni a száját.


Amúgy jó fejek, össze-vissza gurulnak, meg csúsznak másznak, nyekegnek, és szeretik a sört :)


Viszont mindig kell nekik egy kis tál nyers husit adni.

A macska kaja sajnos nem egészséges neki hosszútávon :)

2010. aug. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!