Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kollégiumban lehet, állatot...

Kollégiumban lehet, állatot tartani?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek kolégiumba (biszki) és szeretnék magammal vinni 2 kicsi patkányt. Lehet koleszba vinni? Az a bajom, hogy nagyon szeretném, viszont online vagy telefonon nem akarok rákérdezni, mert így mondhatnak akármit, de lehet, hogy a kolesz titkárját (vagy nem tom hogy mondják) lehet, hogy személyesen meg bírnám győzni, ha azt mondják, hogy "nem" lehet. De gondolkodtam azon is, ha nem engedik akkor csak becsempészem😅 Szerintetek?

2020. máj. 24. 23:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos nem lehet.
2020. máj. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%

Nem lehet. Agrár sulikban szokott lenni pl. a kutyáknak kennel, de koleszban még ott sem tartható semmilyen állat.

Ráadásul gondolj bele, hová tennéd a ketrecüket és hogy vinnéd oda? Gigantikus helyet foglal.

2020. máj. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%

A kollégium szabályzata egyértelműen leírja ezt.

Általában legfeljebb akváriumban tartható állatot lehet magaddal vinni, amennyiben a kollégiumban van erre lehetőség. Nálunk van (egyetemi kollégium).


Becsempészni semmiképp ne, mert helyzettől függően akár is kirúghatnak a kollégiumból.

2020. máj. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb kollégium nem engedélyezi
2020. máj. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem, legfeljebb egy "állat" szobatársat :D
2020. máj. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%
Rémlik, hogy egy ismerős tartott ott kaméleont, de az egyetemen volt már és szerintem ott se volt szabályos.
2020. máj. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%

Minek?


Hogy a részeg lakók cigicsikket nyomjanak el rajtuk?

2020. máj. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
#7 mi van?! Milyen részeg lakók?
2020. máj. 24. 23:56
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

6-os, ne haragudj, véletlenül lepontoztalak, pedig nem akartam :(


Nálunk egy srác achát csigákat tartott az egyik szobában, szintén egyetemi koliban. Elvileg volt rá engedélye. Rá kell kérdezni, és persze függ a szobatársaktól is, mert lehet, hogy valaki nem bírja a szagát, vagy esetleg allergiás rá vagy fóbiája van.

2020. máj. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismerősöm halakat tart.
2020. máj. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!