Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kollégiumban szabad tartani...

Kollégiumban szabad tartani bármilyen kis állatot? Pl. : Vadászgörény? Mert nagyon szeretnék de főiskolába koleszes lennék.

Figyelt kérdés

2012. nov. 14. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán engedélyezett, de szobatárs függő. Nekem uncsitesóm Szegeden tanult és egy ideig ott tartotta a vadászgörijét a koliban. Viszont lakótársa nem díjazta, főleg hogy elég harapós.

Egy évfolyamtársamnak meg mókusa volt a koliban, pár hónapig, de mivel nappal aludt és éjszaka mókázott szintén nem volt nyerő mikor az ember aludni szeretne.

2012. nov. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vadászgörényt ne vigyél kollégiumba.Lehet,hogy veled tök jól kijön majd,de a szobatársaidat megtámadja majd:DAmúgy elég igényes állat,szóval,ezért se kollégiumba való,valamint nem hiszem,hogy a szobatársaid a görény tartásról akarnak tanulni,mit ehet,mit nem,elég sok baja lehet a kajától
2012. nov. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja..amúgy mindent lefog lökni és tönkre tesz,szóval már,ezért se
2012. nov. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát...Oké...Amúgy 13 éves fiú vagyok...és jövőre kapnám meg a Görit. Csak eléggé előre gondolkodtam. Mindent tudok a Görikről, már vagy két éve szeretnék, de mostanában úgy előjött bennem...Két hétig böngészgettem mi jó nekik,mit esznek...ilyesmik. A ketrec is meg lenne. És ha egyszer már megvettem és hozzám nő akkor mikor megyek koleszbe nem hagyhatom ott...De ha meg most nem kaphatom meg...Most már nagyon rákészültem erre a Görire szépen egyenként vásárolgattam a dolgokat...Ááá ez így már nem is jó :(((
2012. nov. 14. 19:59
 5/5 LeGrady ***** válasza:
100%
Koleszba nem való. Esetleg albérlettel, lakásbérléssel megoldható, de ezek nem ocsók. Közelebbi iskola és ingázás is lehet...
2012. nov. 15. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!