Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot érdemes kollégi...

Milyen állatot érdemes kollégiumban tartani?

Figyelt kérdés
Amelyik hétvégén is elvan, és nem foglal nagy helyet.
2015. szept. 1. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet, csak kínzás neki.
2015. szept. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Koliban nem jó ötlet állatot tartani. Nincs idő vele foglalkozni, hétvégén egyedül van, a szobatársak kifogásolhatják, esetleg bánthatják.

A legtöbb koli házirendje nem is engedi. Ahol lehet, ott halat tarthatsz, mást nemigen.

2015. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Madárpók.
2015. szept. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lapostetvet! :D
2015. szept. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akváriumi garnélát,díszhalat
2015. szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Kizarolag halat. Se rakot, se gotet se tekit se mast. Kb. 30 literes akvarium, de legyen szuroje es sok igenytelen noveny es igenytelen halacska (guppik).

Ne zsufold tul. Olvass a temaban. Az emlosok budosek es nem hagyhatod ott, a hullo ek nehez a kajabiztositas es sokba is kerul szobatarsaid elhajtanak a pi...ba. van veszeses hullo is kigyok kozul es a madarpok is kulonleges figyelmet kivan es azert se szeretnenek a szobatarsaid.

A halak akar egy ket hetig is elvannak kaja elkul.

De azert arra is kell figyelned pl. takaritani es ejjelre meg ha hangos a szuro kokapcsoln...ha a szobatarsaknak nem tetszik.

15 evig laktam koleszba eltem egyutt mndengele allattal, mindegyikkel:-). Csakis kizarolag halak!

2015. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A szabályzat engedi,rengetegen tartanak különböző állatokat, még kutyát is beengednek. A szobatársak abszolút mellette vannak...
2015. szept. 1. 18:03
 8/10 anonim ***** válasza:

#2 vagyok, akkor beszéljétek meg a szobatársakkal. Akármilyen az az állat, nem jó hétvégére ott hagyni, beszéljétek meg, hogy felváltva menjetek haza, aki bent marad épp, az etesse/tisztítsa stb. Ha ezt nem tudjátok megoldani, akkor tényleg inkább ne tartsátok ott.


Én a madárpókomat szerettem volna behozni de még ha az engedélyt meg is kaptam volna hozzá, féltettem a szobatársaimtól (sajnos pókfóbiás volt az összes) és nem mertem volna ott hagyni, nehogy átjöjjön hozzájuk valaki, amikor nem vagyok ott és kiengedje vagy molesztálja az állatot. Pár srác tartott csigát meg botsáskát de ők egész évben itt laktak, max. karácsonyra mentek haza és olyankor valaki vállalta, hogy eteti az állatokat.

2015. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kutya, macska nagy helyet foglal, hetvegere sot kutyat egy napra se illik otthagyni, foleg nem egy szobaban.

Egybeket otthagyhatsz, a gond csak az lesz, hogy mindegyik szagos lesz egy ido utan. A madarak irdatlanul szemetelnek, a kisemlosok budosek alapbol stb. es persze el is szokhetnek. Gabonasiklot etetni korulmenyes, madarpokok veszelyesek es kenyesek is. Nem koliba valok.

A szobatarsaiddal kell egyezkedni...vegyetek valamit kozosen es akkor majd szepen megoldjatok.

Elsos vagy? Olyankor lelkesednek igy az emberek:-)

2015. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Díszhal.Én szállón laktam mindenki örült neki.
2016. ápr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!