Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyon fontos! Kérlek most...

Nagyon fontos! Kérlek most szánj meg és segíts rajtam!Mi van akkpr, ha a tengerimalacom nem szül? Már 1-2 hete ellenie kellett volna!

Figyelt kérdés
Légyszi ne támadjatok le, véletlen alom, nem szaporítok. Nagyon fontos! Mit csináljak?

#Véletlen alom
2020. máj. 26. 20:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Első ellés? Biztosan jól tudod, hogy mikor fogant meg?
2020. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Állatorvos. A monitor mögül nem tudunk sokat csinálni.
2020. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

1:igen,kb.már 3 hónapja kb

2:igen,ebben is van igazság

2020. máj. 26. 21:01
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos hogy vemhes szerintem.


Már elpusztult volna ha ennyit késnek a picik.

2020. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem. Nagyon nagy a hasa
2020. máj. 26. 21:08
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Talán vidd orvoshoz. Egyedul a malacot sajnalom, mert gondolom nem fogod elvinni, arra már nincs pénzed/időd. Komolyan nem tudom mi volt a célod ezzel a kérdéssel, de undorító vagy.
2020. máj. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
A malac már rég kellett volna hogy szüljön,ez a tünet nagyonis petefészek cisztára utal,ugyanis ez a betegség puffadással,és a has nagy növekedésével jár.vagy azonnal orvoshoz viszed,EGZOTIKUS ORVOSHOZ!!! Vagy meghal a malacod.teljesen egyetértek az előzővel,ha ennyit ér neked,miért tartasz állatot?
2020. máj. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%

De igen, szaporítasz, ráadásul pár naponta felteszel róla egy provokatív kérdést.

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__10466109..


Nem értem, miért akarsz még több féle állatot, ha a meglévőknek sem tudod biztosítani a normális életet. Nemcsak a jó feltételeket, de még a minimumot sem kapják meg nálad. Alap, hogyha egy állatod beteg, akkor nem itt ütöd el az időt feleslegesen, hanem hozzáértő állatorvost keresel. Ez is az állattartáshoz tartozik, nemcsak az, hogy fogdosod a cuki újszülött malacokat.


A többi kategóriában feltett kérdésed alapján gondolom, hogy nem félted különösen az állataid életét, mert mire belepusztulnak nálad a rossz tartásba, úgyis jön a következő fajta, amiről ugyanúgy nem tudsz semmit. Ha érdekelne, már változtattál volna.


Kezdetnek olvasd el a tengerimalacok.hu-t az elsőtől az utolsó betűig. Találsz egy listát a malacokhoz értő orvosokról. Válaszd ki a legközelebbit, és vidd el még ma. Ha már ott vagy, kérj időpontot ivartalanításra a hímnek is.

2020. máj. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Ejnye Luca, másodszor is véletlenül lett vemhes a malacod? Az a párezer forint kell a megélhetésedhez, amennyiért el tudod adni a szaporított malacokat?


De legalabb lenne annyi eszed, hogy emlékezz arra, hogy mit hazudtál pár napja...

2020. máj. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 drfauna ***** válasza:
91%
Luca, mielőtt szaporítasz, nézz utána a dolgoknak! Ez már nem az első alom, hiszen személyesen válaszoltam az előző kérdésedre, amiben a második almot említed.
2020. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!