Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most utazna a nyuszi először,...

Most utazna a nyuszi először, de felvetődött néhány kérdés. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy van egy három éves nyuszim. Most kéne hogy utaztassam (életében ez az első, ha nem számoljuk amikor elhoztam a kereskedésből) Az út maga olyan egy óra lenne, utána egy hétig maradnánk ott. És igen, tudom hogy fokozatosan kellett volna szoktatni az utazáshoz, de nem volt rá szükség. Szóval eltudnátok látni jó tanácsokkal? Dobozba vagy egy kissebb ketrecbe utaztassam? Igaz hogy ha nem lát nem is fél és ezért zárt doboz kell, vagy jobb ha lát, és tudom simogatni? Amikor megérkezünk mennyi idő amíg megszokja az új környezetet? Nem kap szívrohamot a sok izgalom miatt? Kérlek segítsetek, nagyon féltem...

#nyúl #kisállat #Nyuszu #Nyúl szállítás
2020. jún. 15. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rendes, jóminőségű szállítóboxba szállítsad, az a legbiztonsagosabb, ha bármi baleset van, valamit véd a nyuszin.

A hely megszokása az nyúl függő. Valamelyik 1 nap alatt felfedezi a lakást és kész, ennyi. Van amelyiknek napok kellenek, hogy előmerészkedjen.

Nem gyakori, de előfordult hogy a nyuszi sokkot vagy szívrohamot kapott.

2020. jún. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sima macska szállító dobozban szállítottuk mindig. Volt,hogy 3 órán át vonatoztunk. Ő csak leskelődött,nem félt
2020. jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Állat hordozót kéne venned ahogy írták annak a tetejét tudod nyitni és útközben tudod simogatni vagy vizet is és kaját is tudsz adni neki. De vizet mindenképp pláne ha meleg lesz.


Neked kell ismerned nyuszid hogy nyugodt típus-e mert akkor gyorsan hozzászokik a nyaraló helyhez.

2020. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vitted eddig meg sehova?hogyan kapta meg az oltásokat?hogyan ivartalanitották?!
2020. jún. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 ez egyébként jó kérdés, ha nincsenek oltások akkor ne vidd sehova!!!
2020. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi rendes cicaszállítóban utaztatjuk, az úton nem fog félni ha nyitott a hordozó, és simogatod. Az új környezetét akár, ahogy azt írták előttem is, megszokhatja 1 nap alatt is, de lehet hogy napok alatt fedezi fel. Valóban elég ritka eset hogy sokkot/szívrohamot kap. Viszont nem gondolom hogy ne utazott volna eddig, ha felelős gazdi vagy. Minden évben oltás, na meg nyilván egyszer az ivartalanítás, pláne ha nőstény nyuszid van. Jó és gondok nélküli utazást kívánok!
2020. jún. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!