Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » ¿Egy ,vagy két NŐSTÉNY kis...

¿Egy ,vagy két NŐSTÉNY kis szíriai aranyhörcsögöt a 3. 3,5 hét után mindenképp le kell választani a mami hörcsögről?

Figyelt kérdés
Leellett az egyik szíriai aranyhörcsögöm, és persze tudom, hogy le kell őket választani egy bizonyos idő után. Csak ez rengeteg külön ketrecet külön helyet igényel mindegyik különrakása (11 lett) a kérdés csak az hogy ha egy vagy kettő továbbra is a mami mellet maradna az mennyire lenne gond? Köszi a válaszért !

2020. jún. 17. 16:50
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Ennek a szaporításnak csak egy nagy hátulütője van .Rohadt drágák a terráriumok és a ketrecek . Ebay-ról kell rendelnem ott csak fele ilyen ár.
2020. jún. 18. 00:12
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Bármi faj tenyésztése egy drága hobbi. Igen, hobbi, mertn nem lehet belőle megélni. A ketrecek ára még hagyján, tenyész állatokat kell beszerezned, amik szűrve vannak különböző betegségekre és nem random höriket kell összeraknod. Légyszíves olvass utána a szaporítóknak. Google mindent kidob, én nem veszem most a fáradtságot, hogy mindent leírjak. Lényeg, hogy ne gyárts hörcsög csapatot semmi hozzá értéssel.
2020. jún. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Én tenyésztéssel akarnek foglalkozni nem dzaporítással kik ismersz tenyésztőket akik megbízhatóak?
2020. jún. 18. 12:22
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így működik, kérdező! Kell egy hobbi állat tenyésztői képzés, annélkül nem leszel tenyésztő. Kell szakértelem, hely, idő, pénz, ketrecek...Tisztában kell lenned a genetikával, a tenyész állatok felmenőivel. Magyarul a mostani hörcsögeidet nem tenyésztheted. Miután már mindent tudsz, elkezdhetsz tenyész állatokat vásárolni, tenyésztőtől, külföldről, kiállításokra kell járkálnod stb. Kell jópár év, mire a "senkiből" valaki leszel.

Csak, hogy reálisan láss:

[link]

2020. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Nemtudom mi az oka hogy lebeszélsz tudtommal nem ártottam neked semmit sem hogy ellenem fordulj ! De nemtudok semmilyen kurzust csinálni mert azt az én országomban csak államnyelven lehet csinálni .Magyarul nincs erre lehetőség ! És az államnyelvvel meg hadilábon állok .Ha magyarországra mennék iylen kurzust elvégezni azzal meg itthon kitörölhetném a seggemet .
2020. jún. 18. 14:02
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem próbállak lebeszélni, leírtam, hogy mi kell ahhoz, hogy tenyésztő legyél. A többi már rajtad múlik.
2020. jún. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
jólvan !
2020. jún. 18. 16:13
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Hogy válaszoljak az egyik kérdésedre: 2 aktív tenyészet van itthon.

Pezsi: aranyhörcsög

[link]


Smallsteps: tiszta dzsungáriai törpék

mallstepsdwarf.weebly.com

2020. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
smallstepsdwarf.weebly.com
2020. jún. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Köszöntem szépen !
2020. jún. 19. 01:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!