Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » ¿Egy ,vagy két NŐSTÉNY kis...

¿Egy ,vagy két NŐSTÉNY kis szíriai aranyhörcsögöt a 3. 3,5 hét után mindenképp le kell választani a mami hörcsögről?

Figyelt kérdés
Leellett az egyik szíriai aranyhörcsögöm, és persze tudom, hogy le kell őket választani egy bizonyos idő után. Csak ez rengeteg külön ketrecet külön helyet igényel mindegyik különrakása (11 lett) a kérdés csak az hogy ha egy vagy kettő továbbra is a mami mellet maradna az mennyire lenne gond? Köszi a válaszért !

2020. jún. 17. 16:50
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Egyébként nemtudom mi az oka annak hogy kikerülöd a válaszokat a kérdéseimre Talán az önbizalommal van egy pici problémád !
2020. jún. 21. 16:28
 32/38 A kérdező kommentje:
2020. jún. 21. 16:32
 33/38 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan a Hörcsögmentésnek, beszéljük meg ott. ;)
2020. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, neked aztán borzalmas a felfogásod. Le lett írva, hogy mi kell ahhoz, hogy tenyésztő legyél. Nem rakhatsz össze 2 random hörcsögöt, mert több betegségre szűrt tenyészpárnak kell lennie, származási lappal, stb. Miért veszed támadásnak, ha valami nem úgy működik, ahogy te elképzeled? Bármilyen faj tenyésztéséhez ezek szükségesek. Ez nem csak a hörcsögöknél van így.
2020. jún. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Írtam !
2020. jún. 21. 16:54
 36/38 A kérdező kommentje:
Akkor elmondom egyszer s végre Nem akarok állami TENYÉSZTŐ LENNI CSUPÁN CSAK EGY SIMA EMBER AKI TENYÉSZTŐ . BÖRTÖNBEN ÜLTEM KÉT ÉVET SAJNOS ÉS ÁLLAMILAG NEM ISMERNÉNEK EL .TÖBBSZÖR LOPTAM VALAMINT SEGÉD VOLTAM EGY GYILKOSSÁGBAN !
2020. jún. 21. 18:18
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezővel sikerült privátban egyeztetni. Összevissza beszél, nem tud értelmes mondatokban kommunikálni. Bármit írtam neki, a reakció az volt, hogy dögöljek meg. Senki ne vegye komolyan. Bár gondolom, többen a kommenteket olvasva rájöttek, hogy gond van a toronyban.
2020. jún. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
89%

Ez már a te bajod. A lényeget már csontra lerágtuk, csak te nem érted meg. Megpróbálom úgy leírni, hogy megértsd. A tenyésztővé válás, még ha hobbi állatról is van szó, kötelezettségekkel jár. Ennek első lépése a képzés. Amit kötelező megcsinálnod, különben nem leszel tenyésztő. Ha nincs képzésed, de belevágsz a dologba, akkor szaporító leszel. Ha szerződés, származási lap és garancia lap nélkül folytatsz eladást (tehát szaporítóként), illetve "szaporító telepet" létesítessz, azért ismét lesittelhetnek. Írtam, ez minden fajnál így van. Nincs kiskapu, ez van. Ha elfogadod, ha nem.

#37 Nekem ez volt az utolsó válaszom ide. Ha így sem érti, akkor ott már tényleg komoly bajok vannak....

2020. jún. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!