Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az nagyobb nyúl kergeti a...

Az nagyobb nyúl kergeti a kisebbet. Mit tegyek? (infók lent)

Figyelt kérdés
Két lógó fülű törpe nyuszim van. Mindkettő nőstény, testvérek, ivartalanítottak. Kicsit több mint egy évesek egész életükben együtt voltak. Kb 10 hónapja vannak nálam és eddig minden jól ment de az utóbbi időben a nagyobb termetű nyuszi mintha üldözné, kergetné a kisebbet. Az elején azt gondoltam biztos csak játszanak de a kisebbik nyúl határozottan "menekül". Nem állandóan csinálják ezt általában jól elvannak. De azért kicsit aggasztó. Mit tudok tenni? Bármi tanács?

2020. jún. 22. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
A dominanciáját akarja kifejezni, de ha nem jönnek ki jól sztem ne tartsd őket együtt.
2020. jún. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
mikor elkezdi kergetni akkor azonnal vedd ki és kiabálj vele. Én így szoktattam le arról hogy megrágja a bútort
2020. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Az előző butaságot írt, ha kiabálsz a nyuszival akkor megijed, főleg ha ordibálsz vele, akkor sokkot is kaphat..

De visszatérve a kérdésre..

Dominancia, vagy lerendezik vagy, mint most is lázad az egyik, mert egy korúak. Azonnal válaszd szét őket! Kárt is okozhatnak egymásba..

2020. jún. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Az előző #3 butaságot írt, azzal ha kiabálsz vele tudni fogja hogy rosszat csinált
2020. jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az előző megint butaságot írt :)

Ha kiabálsz vele akkor félni fog tőled.

2020. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!