Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem fogja bántani a nagyobb...

Nem fogja bántani a nagyobb tengerimalac a kisebbet?

Figyelt kérdés

Két 8hónapos tengerimalacaim közül elpusztult az egyik, és a megmaradt mali mellé nemsokára elhozhatok egy új társat. Tudom, hogy max. 1,5hónaposnak kell lennie és azonos neműnek. Ez rendben is lesz, csak félek, hogy esetleg a nagyobb bántani fogja a kicsit. Aki volt már ilyen helyzetben, ossza meg velem tapasztalatát!

Előre is köszi a válaszokat!


2009. dec. 28. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
A tengerimalac társas lény, nem hiszem ,hogy bántani fogja:)
2009. dec. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam most 3 van. 2 nagylány, 2 és 3 évesek, valamint, egy 4 hónapos kisfiú, akit, fél éves kislányként sóztak rám. Igazából, nekem 1 lány volt, és az anyukája, aki 3 hete elpusztult,. Azért, hogy a lánya ne maradjon egyedül, elhoztam ezt akicsit. A neten hirdették, mint féléves kislányt. Csak az átvételkor mondták meg, hogy még nincs fél éves, és biztos, hogy nem kislány.

Szintén a neten találtam most, egy 3 éves lányt, azt is elhoztam, mert célszerűbb, ha 2 lány van együtt, mint 1 idősebb lány, és 1 kisfiú

Tök jól kijönnek, egyáltalán nem bántja a 2 nagy a kicsit.

Örülnék, ha a kicsinek találnék egy új gazdit, mert három malacka azért sok.

2009. dec. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Szerintem is jól ki fognak jönni egymással, a malac taársas lény és ráadásul nagyon játékos is. Örülni fognak egymásnak!

Egy kis off: Utolsó hsz: milyen malackád van (sima vagy rozettás, stb.), hol laksz és mennyiért adnád? Az 5 hónapos rozettás fiúcskánknak keresünk barátot (csak fiú lehet!)

2009. dec. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy jól kijönnek.

Második hozzászóló: Ne ijeszgess! :) Az előző kettőt is megbízható tenyészetből hoztam, az új kislányt is tenyészetből hozom. Csak nem lesz kisfiú.. :)

Még egy kérdés: A fajta ugye nem számít? Mármint hogy mindkettő más fajta.

2009. dec. 29. 09:28
 5/9 anonim ***** válasza:

A második vagyok.

Bocs nem ijesztgetni akartalak, csak leírtam, hogy én hogy jártam. A fajta biztos, hogy nem számít, hiszen, egy fajból valók. Cicáknál sem számít, ha mondjuk valaki 1 perzsát, és 1 házit tart együt, hisz mindkettő macska.

Különben, a tenyésztő majd minden kérdésedre, pontos választ fog adni. Senki sem ért jobban hozzájuk, mint ő.


Kedves Harmadik! Ha érdekel a malac, kérlek, írj privátot! Ne a kérdezőn keresztül üzleteljünk! Köszi!

2009. dec. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Írtam volna én szívesen, ha lenne elérhetőséged!!! :=)
2009. dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat!! :)
2009. dec. 29. 11:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Végül is, a kérdező, választ kapott.

Nem rozettás, hanem sima, Bp-n van, 300Ft-ért adnám.

2009. dec. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nemfogja, de előbb "karanténba" tedd, a másik malac mellé. pl ha nagy a ketrec, válaszd el egy üvegfallal, vagy valamivel, hogy szokja a szagát, a hangját, sztem olyan 1-max2 hét elteltével már egyben lehetnek
2009. dec. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!