Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Csongrád megyében hol van jó...

Csongrád megyében hol van jó egzotikus állatorvos? (tengerimalacról lenne szó)

Figyelt kérdés

2020. júl. 15. 05:22
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Bármelyik állatorvos jó.
2020. júl. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Dr. Perényi László

Szegedi Kisállat Ambulancia

A megyében ő a legjobb,mi a problémája a malackának? Nagyobb gonddal én mindig budapestre megyek velük,(pedig 120km-re élek a várostól)

Budapesten belül pedig Exopet Focus vet Vagy Pestimrei kisállatközpont

2020. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

#1 Sokan hiszik azt, hogy az állatorvos minden állathoz ért, de annyi faj van, hogy egy ember sajnos nem tud mindegyikről mindent megtanulni. Az egzotikus állatorvosok pont ezért jelentek meg és a tengerimalacok is ide tartoznak. Az átlagos mezei állatorvos a kutyákhoz, macskákhoz és a haszonállatokhoz ért.

Egyébként +1 szavazat Dr. Perényi Lászlóra.

2020. júl. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

3.-nak.


Persze...

2020. júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akik Perényi Lászlót javasolják, azok hörcsög esetén is javasolják őt? Halász Nóra és Farkas Patrícia is nyírta már ki hörcsögömet... :( Legutóbb pedig az utóbbi doki azt mondta egy lábtörésre, hogy a természet majd megoldja. Szóval most éppen újabb Szeged környéki egzós doki keresésben vagyok. :/
2020. júl. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó,igen,hörcsögökhöz is csak ajánlani tudom!
2020. júl. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jaj de szuper! Köszönöm szépen. :)
2020. júl. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerdán voltam Perényi Lászlónál a javaslatodra. A dzsungim 65 grammról rövid idő alatt 48-ra fogyott. Zsákmányállatok esetén ez köztudottan egy rossz jel. Pozitívum, hogy aznapra a rendelés utáni időre beírtak, tehát nem kellett a jövő hétre csúsznom. Viszont a vírus miatt nem mehettem be a vizsgálatra, és végül úgy kaptam vissza a hörcsögöt, hogy "nincs semmi baja". Pénzt nem kért, viszont kórlapot sem kaptam, ami eléggé aggaszt. Ha ránézéssel vizsgálta csak, akkor az annyit ér, mint halottnak a csók. És ne Disney mesékben tessék gondolkodni. Szóval nem nyugodtan meg. Embereknél sem normális, ha pár hét alatt a testsúly a 2/3-ára csökken... :/
2020. júl. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Basszus...sajnálom.....nekem eddig mindig nagyon alapos volt..
2020. júl. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!