Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a baja a nyuszimak?

Mi lehet a baja a nyuszimak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap amikor a nyuszimat ki akartam engedni észrevettem, hogy húzza az egyik hátsó lábát, aznap nem tudtam elvinni orvoshoz, meg gondoltam hátha jobb lesz holnapra.

Ma este már mind a két hátsó lábát csak húzza maga után, az egyikkel még kicsit tud menni, de az egész hátsó felét húzza maga után. Természetesen reggel amint lehet viszem az állatorvoshoz, a kérdésem csak az, hogy ha volt már ilyen valakivel akkor nála mit csinált a szakember, mire számítsak?



2020. júl. 31. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz? Nem kéne reggelig várni, vidd ügyeletre
2020. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Reggel pedig első dolgod legyen hogy egy egzotikus (!!!) orvoshoz is elmész vele
2020. júl. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát őt minél hamarabb állatorvoshoz kéne/kellett volna vinni. Ha nem érte külső behatás, akkor sanszos, hogy E.cuniculi. Minél tovább vársz, annál kisebb az esély a túlélésre.
2020. júl. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem esett le valahonnan?

Lehet lebénult, de akkor nem sok esélyt látok a túlélésre,de aztán minden megtörténhet...

2020. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hogy van a nyuszid?
2020. aug. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom már vagy pöri vagy temetőtöltelék!!!
2020. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Leírom mi lett a nyuszimmal, hátha valakit érdekel, vagy tudok segíteni. Először is tisztáznám, hogy nem lett belőle pöri vagy más nyalánkságok 😉. Az orvos adott neki több injekciót is ill. Antibiotikumot. Kaptunk egy orvosságot ami az emésztést segítette, ez ilyen paszta féleség volt amit a szájába kellett nyomni tubusból. 1 hétig kapta reggel, este a gyógyszert illetve az első 1-2 napban még vizet is kellett fecskendőből adnom neki mivel nem nagyon ivott. Mostmár elfogyott a gyógyszer, és javult a lába. Ami meglepő, hogy a kedve ugyan olyan jó volt végig, ha nem láttam volna a lábát nem hittem volna el, hogy beteg.

Szóval mostmár jobb a lába, de még mindig kicsit billeg rajta, de én úgy látom, hogy napról napra javul. 🙂

2020. aug. 12. 23:22
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy kérdező aki nem tossza tele az egész szöveget szomorú smile-val!


Pl.: Kapott gyógyszert :(

Kapott szurit :((((


De amúgy jobbulást neki!

2020. aug. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De mit mondott az orvos, mi volt a baja, mi lett a diagnózis? Mert ez nem írtad.
2020. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Örülök, hogy gyógyul a nyuszid.


A probléma okát, hogy mi történt a lábával megírhatnád.

2020. aug. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!