Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lopják a nyuszimat, mit tegyek?

Lopják a nyuszimat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy nyuszim, a tesómnak kettő. Én az enyémmel foglalkozom, takarítom, tanítom. Mindig kiröhögött, hogy jaj, úgysem hallgat majd a nevére. Nem lett igaza. Ma elkezdte kézből etetni, magához csábítgatni, simogatni, becézgetni, miközben eddig mindig szidta.


Most tisztára úgy tesz, mintha az övé lenne, és tudom, hogy nagyon gyerekes vagyok, de egyszerűen nagyon zavar


2018. jan. 23. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van nyuszim, meg húgomnak is, mégis rengeteget foglalkozok az övével is, én fizetem neki mindenét, ivartalaníani is én vittem, most meg ápolgatom, mintha az enyém lenne.
2018. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
84%
Érezd magad szerencsésnek, neked csak a nyuszidat lopják. Nekem speckó tegnap a kocsimat nyúlták le a kissebségi úriemberek.
2018. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Te is "lopd" az övét, ha rosszul esik neki lehet hogy abbahagyja, ha meg nem akkor közösek lesznek. Amíg éltek a tengerimalackáink úgy volt hogy a tesómnak 1 és nekem is 1, de ettől függetlenül törődtünk velük.
2018. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hat...szerintem kezd el az o nyuszijat is babusgatni, hatha feltekeny lesz. De egyebkent tisztazhatod is vele
2018. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy a nyuszik eggyüt vannak ugye? Mennyit vannak kiengedve?
2018. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az is gyerekes, hogy ezen problémázol. Meg ne haragudj, de hány éves vagy?

Egy állat senkinek nem a tulajdona, egye menekülő állatnak pláne nem lesz gazdája. Foglalkozzatok vele együtt és nőjetek fel.

2018. jan. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!