Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jó törpenyúl és lógófülű nyúl...

Jó törpenyúl és lógófülű nyúl tenyésztő,Bp.-en?

Figyelt kérdés
Gondolom,az állatokat érdemesebb tenyésztőtől venni,mint kisállatkereskedésből.

2020. aug. 9. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon a Törpenyuszisok csoportba kaphatsz jó tenyészet ajánlásokat. Ott levannak írva a tapasztalatok is, hogy miért jó vagy miért nem jó az adott tenyészet.
2020. aug. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nekem innen van a nyuszkóm:) egészséges, gyönyörű, semmi problémánk nem volt vele (talán annyi, hogy egy picikét makacs, de talán csak azért, mert intelligensebb, mint az ember azt elsőre hinné😀) Iszonyat hálás vagyok a házaspárnak, akik csinálják, mert minden apró információt elmondtak róla, kaptam egy konkrét listát e-mailben, hogy mivel etessem/mire kell odafigyelni/mit nem szabad csinálni. Megmutatták hogyan tudom felvenni, hogyan tudok vele barátkozni, sőt abban is segítettek, hogy milyen felszerelésére van szükségem (amit amúgy kapásból a helyszínen meg tudtam tőlük venni). Oltási könyv, anyakönyvi kivonat, mindent megkaptam. Szóval én nagyon ajánlom őket:)

Viszont valószínű, hogy utánanéztél már, de nyuszi gazdiként el kell hogy mondjam, hogy remélem, jól átgondolod. Bőven van velük annyi munka, mint egy kutyával, biztosítani kell nekik a lakást, hogy ne rághasson meg semmi olyat ami rátok vagy rá veszélyes lenne. Nagyon szociális állat, szóval sokat kell vele foglalkozni és hát megvan a maguk kis személyisége, amit meg kell ismerni, szóval kérlek, hozz döntést felelősségteljesen és csak akkor vállald, ha biztos vagy benne, hogy helyt tudsz állni. (Tényleg ne haragudj a kéretlen mondandóért, de sajnos sokszor futok abba bele, hogy pocsék körülmények között vannak tartva a nyuszik🙁)

2020. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. Semmi gond,nem haragszom.Köszi az ajánlást!
2020. aug. 11. 11:47
 4/4 anonim válasza:

Goldenhill Bunnies tenyészet Esztergom

[link]

2020. aug. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!