Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az aranyhörcsögöt meg lehet...

Az aranyhörcsögöt meg lehet fürdetni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 26. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
még vizet se szabad berakni hozzá.renszeresen takarítsd inkább és ha bajos akkor vegyél illatos forgácsot.
2008. nov. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
NEM SZABAD.
2008. nov. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Nekem úgy rémlik, hogy nem nagyon érheti víz!
2008. nov. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem.Fürdetni nem szabad,amúgy sem,hát főleg még ilyen hidegben.Amúgy 1.válaszoló az NEM igaz,hogy nem lehet vizet berakni neki.Ez most halálkomoly!!Ez egy téveszme!MINDEN ÉLŐLÉNYNEK SZÜKSÉGE WAN WÍZRE!!Nem véletlenül vannak hörcsögitatók!:)

Az almából,saliból stb nem bír elég vizet felvenni.Nekünk ezt amikor vettük a hörcsögeinket mondták,és utána bementünk még 3 kisállatkereskedésbe rákérdezni,ott is azt mondták,hogy a víz lételem.Amikor a kutyusunkat következőleg wittük állatorvoshoz,ott is rákérdeztünk.És ott is azt mondták,hogy lételem a víz.És ezt egy olyan orvos mondta,aki 2004-ben és 2006-ban országos 1.helyezést ért el,mint állatorvos.És iggenis fog inni az a hörcsög és iggenis kell neki a víz..

2008. nov. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat. =) Vizet én is úgy tudtam, hogy szabad adni neki. Szokott is a ketrecében lenni egy tálkában ( amit persze nem tud felborítani) és a napi zöldségadag mellet szokott inni. Fürdetni természetes még nem próbáltam, és ezek szerint nem is fogom. Csak azért gondoltam, mert hiába tisztítom rendszeres, maga a hörcsi egy kissé büdi. De azért ki lehet bírni =). Még egyszer köszi a válaszokat. =)
2008. nov. 28. 18:12
 6/11 anonim ***** válasza:
19%

Vizet NEM szabad adni neki, hulyeseg. Az idiota horcsogitatokra felrakja a mancsat, ahova befolyhat a viz, ettol a mancsa begyulladhat.. Ugyhogy NE adj neki vizet, nincs ra szuksege.

En a nyulamnak se adok soha, pedig o azert nyul.. Meg jot is tesz neki, ha ledus zoldsegeket adsz neki, tele vannak vitaminnal.

2008. dec. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
nem artalmas az enyemek sokat furodtek usztak es megis nagyon sokat eltek
2009. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Az én mongol futóegereimet úgy fürdetem, hogy berakok nekik kb. 3-4 centi mély homokot, egy tálban, és abban hemperegnek. Nem tudom, aranyhörcsögnél működik-e...
2009. márc. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Lehet!
2009. ápr. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A hörcsögnek legyen mindig vize a ketrecben/terráriumban felakasztható önitatóban! Fürdetni nem szabad őket!
2010. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!