Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyulasok! Mi lehet ez?

Nyulasok! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

[link]


megyunk dokihoz, de ha valaki latott ilyet, az ne tartsa magaba..


2020. szept. 2. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem ragadt bele valami a szőrébe😐
2020. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
olyan mintha sebes lenne... kivakarta volna?
2020. szept. 2. 23:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ez melyik testrészen van?
2020. szept. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

fej

bal es jbb oldalt is talaltam ilyet...1-1

2020. szept. 3. 07:40
 5/9 anonim ***** válasza:

A kis szemei alatti területen? Vagyis az arcán?


Mert akkor csak kajamaradék szerű cucc. Nekünk is mindig beletapad a pofijába. Fogalmam nincs hogyan, de ott van. Doki megnézte nekünk is és ő mondta, hogy ezt csak ki kell szedegetni ha tudod. Ha nemjön könnyen akkor hagyjad majd úgyis kipottyanik a szőrrel.


Van aki szerint ezek vedléskor jönnek elő és tincsekben dobják le a szőrt.

2020. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Holnap elmegyunk 4kor a dokihoz. Nem hagy nyugodni. Voltl tengerimalacom regebben, neki a hatan volt hasonlo,,,de a doki azt mondta anno,hogy az itato okozza,mert folyton befekudt ala.


A nyulnak most hasopnlo van az arcan bal es jobb oldalt is.


olyan sargas nedves cucc, nem száraz.


fuvet szokott kapni, marmint szénát, illetve pici tápot. almat neha, esetleg epret,,,de ugy betolja, hogy nem hiszem,hogy volta szerencsetlen epernek ideje beleragadni a sz0rebe.


Kosznom a javaslatokat, ha okosabb elszek majd jelentkezem

2020. szept. 3. 15:32
 7/9 A kérdező kommentje:

Ezek hulyek, komolyan! Az asszony elvitte tegnap a nyuszit. Oda kellett adni a novernek, mert mindenfele korlatozas van most ervenyben. Szoval a nover felvitte a dokihoz. Majd jon vissza hogy nem ertik... Ujra el lett neki magyarazva,hogy az arcan sebek vannak.. vagy nekunk ugy tunik.

De egyre csak azt kerdezgette,hogy eszik e , iszik e , mozog e rendesen a nyuszi. Ezekkel nincs baj, eleg aktiv. Erre hozza vissza hogy 0k bizony nem talaltak semmit, azt hittek (mert kuldtunk fotot, ugyanezt amit itt is mutattam) hogy nagyobb sebrol van szo. Es kiokatast tartott hogy csak emergency idopontra fogadnak... 1, nincs lefektetve hogy mi tartozik bele...2, miert kell mevarni mig nagyobb lsz a baj, ha esetleg olyan a problema.. Es a tetopont az volt,mikor megkerdezte a nover,hogy van e masik nyuszink esetleg es rossz nyulat hozott el... Amikor este hazaertem es ezt meghallottam,hogy mi tortent.. felhaborito!

2020. szept. 5. 11:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Egzotikus orvoshoz vitted?


Mert a többségnek fingja nincs a nyulakról.

2020. szept. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Persze, mindig oda visszuk.

ott kapott oltast is meg minden vizsgalata ott volt,

de most nagyn csalodtam bennuk, plane hogy fizetjuk a nyuszira a biztositast es igyis csomo penzt elkertek a semmiert...


[link]

2020. szept. 5. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!