Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyulasok! Nektek mennyibe...

Nyulasok! Nektek mennyibe kerül beoltatni évente a töroenyulatokat? (Bövebb sztori lenn)

Figyelt kérdés

Volt egy házi nyúl és oroszlánfejű keverékű nyulam,sohasem oltottuk, és soha sem volt semmi baja.De sajnos Anyáék oda adták ismerősünknek, mert kellett tenyésznyulnak.

Aztán meg azért is, mert túl nagyra nőtt, és panelba lakunk és büdi volt.

Helyette kereskedésből vettünk egy kis törpe keveréket,és őt nem oltottuk be..(november óktóber fele vettük, 2013-ban)pár hónappal később (2014 szeptemberében) lett egy kiskutyánk,és temészezesen oltva van, de februárban meghalt a kisnyuszim;( és nemtudjuk mitől..egészséges volt,semmi baja nem volt..és arra gyanakodunk hogy lehet h azért mert nem oltottuk a nyulat és a kutya vmilyen birust felhozott a lakásból..de nem biztos hogy ettől,de ezentúl megfogadtam hogy ha lesz nyulam,akkor csak oltva lesz...de anyáékk nem akarnak még egy kis nyuszit mivel hogy drága az oltás+tartás:((

Leírnátok nekem,hogy mennyibe kerül az oltás és hogy havonta mennyi kiadással jár a nyúl? Én már nem emlékszem rá.

Köszönöm!



2015. jún. 27. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:

ha a nyúl drága nekik...

oltás évente 7000

havonta nekem 2 törpe kosorrú nyúl tartása maximum 5000 forint... versele-laga cuni complete táppal, zöldségekkel és minden ilyennel együtt.

2015. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem 2 nyuszim van az oltás egy évre 6ezer forint mi fél kg tápot veszünk 1000ftért mert az aa jo a cuni junior táp utana majd a felnőttet:) mi szénát az egyik ismerőstől kapjuk igy havi 3-4 ezer a nyúl +alom az most nem ugrik be mennyi de mi nedv szívó almot használunk
2015. jún. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. jún. 29. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!