Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egérke etetése?

Egérke etetése?

Figyelt kérdés
Egyik haverom vett a kígyóinak pici egereket.. de az egyikbe beleszerettem és meg szeretném menteni a kis életét. Kb 1 hetes még nem nyílott ki a szeme... az lenne a kérdésem hogyan, mivel tudnám etetni?

2020. szept. 3. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Lehet venni egér tápot, bár elég sok emberi kaját is megeszik
2020. szept. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Jószívű vagy, nagyon is! Egyetértek az előzővel, kiegészíteném azzal, hogy a kukoricát nagyon szeretik, de lehet nekik adni napraforgómagot, búzát, diót, mogyorót, sajtot, sajtos tallért, perecet, ropit, minden ilyesmit szeretnek. Az adott élelem hamar eltűnik, mert általában elássák. Ekkor már lehet adni a következő adagot.
2020. szept. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

1 hetes egér, az még nem eszik se tápot, se emberi kaját, mert az még szopós egér.

Egy ismerősöm kis patkányt felnevelt, szintén még csukott szemű szopós patkány volt, macskatej pótló tápszert vett neki, és azon nevelte, pipettával etette kezdetben 2-3 óránként. Éjjel is.

Szóval elméletben nem lehetetlen, de nagyon melós, és nagyobb az esélye, hogy nem fog sikerülni, mint az, hogy igen.

2020. szept. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Nem olvastam, hogy hány hetes. My bad :D

2. voltam

2020. szept. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%
Én is macskatej pótlót ajánlom. Én kisnyulat neveltem fel vele, de amint látod patkányoknak is jó, és más rágcsálóknak, nyúlalakúaknak is ezt ajánlják.
2020. szept. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!