Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom magányos de...

A tengerimalacom magányos de már 5 hónapos és nem veszünk mellé párt. Ugy sajnálom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 12:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem Ne Vegyél Mellé Párt Foglalkozz Vele Sokat És Játsz Vele!! :) Sok Sikert!
2010. aug. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Miért nem vesztek mellé párt?Még csak 5 hónapos!:O
2010. aug. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Már nem azért, de kicsit eltévedtél... rossz kategória..
2010. aug. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
szerintem vehettek is mellé párt vagy hasonló rágcsálót (nyuszikkal nagyon elvannak). akkor ő se lesz magányos. de télelg jó lenne ha kicsit többet foglalkoznál vele...
2010. aug. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nyulakkal nem szabad együtt tartani,mert a nyuszi,ha belerúg,akkor szegénykének annyi...

Ezen az oldalon a legalsó,"Kisfiút vagy kislányt?"című részt olvasd el:

[link]

2010. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
vettem tavaly augusztusba egy tengerimalacot akkor volt 2 honapos karácsonyra kapott mellé egy társat ( 2 fiu ) elején verekedtek de már elválaszthatatlanok !
2010. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen vegyél mellé egy párt, lehetőleg azonos neműt. Minimum 1, de jó ha 2 hónap korkülönbség van köztük, így meglesz köztük a természetes rangsor, hímeknél ez különösen ajánlott. Bár az első malacom csak 1 hónapig volt egyedül, eléggé félénk és visszahúzódó volt ez idő alatt, de miután megkapta a kollégát egyből beindult :) Néha összecsapnak, de ha akár 2 percig is külön vannak, majd meghalnak egymásért :) Szóval mindenképp vegyél mellé egy másikat, biztos örülni fog neki. Egyébként ezen az oldalon mindent szükséges információt megtalálsz a tengerimalacokkal kapcsolatban: [link]

Ja, és hogyha veszel még egyet, érdemes egy nagyobb ketrecbe beruházni, mert a kis méretűek gyorsabban piszkolódnak, ami veszélyes lehet az egészségükre! Remélem tudtam segíteni :)

2010. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Az utolsó szavai jók=) Egyébként ezt a kiírást én sem értem,mi az hogy már 5 hónapos?ha magányos,akkor akár mikor lehet neki párt venni,de azonos neműt!!!

Én tavaly kaptam egy malackát,de akkor már 1 éves volt,most 2 és kb 3hónapja kapott egy párt(lányok),nagyon jól elvannak,imádják egymást.Ajánlom én is a gemon oldalt,nagyon hazsnos tanácsokat olvashatsz ott,és kérdéseket is írhatsz,amire nagyon tapasztalt tartók válaszolnak! Sok sikert.

2010. aug. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is vegyél neki egy párt, nekem is kettő van, mert mindenhol azt javasolták, hogy egyet semmiképpen se vegyünk. Bár van olyan ismerősöm akinek egy van, de ő nagyon sokat foglalkozik vele (állandóan simogatja, még tévénézés közben is az ölében van). Szóval ha semmiképpen nem megoldható még egy malacka, akkor a sok foglalkozás valamelyest enyhíti ezt, (persze csak akkor, ha már szelíd és nem menekül tőled), de szerintem vegyél neki egy párocskát.
2010. aug. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
egy ember soha nem potolhatja a fajtársát !
2010. aug. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!