Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom magányos de...

A tengerimalacom magányos de már 5 hónapos és nem veszünk mellé párt. Ugy sajnálom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 12:11
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Vegyetek mellé azonos neműt
2010. aug. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Tudom hogy vennem kéne,de nem engedik a szüleim ( ne nézzetek analfabétának de csak most kaptam és nem tudom kivenni. A szüleim csak munka után jönnek kivenni nekem ,de még akkor se mindig veszik ki.) :(
2010. aug. 11. 13:54
 13/21 A kérdező kommentje:
És az normális a tengerimalacoknál ha 1 héten csak 2 napot alszanak (Akkor is csak 1-3 órát) ? Mert az enyém ezt csinálja. Elkellene vinmnem orvoshoz? Kérlek segítsetek!Mit tegyek érte?
2010. aug. 11. 13:59
 14/21 anonim ***** válasza:

Vagy csak nem látodamikor alszik xd:D

ez hülyeség...:S nem aludhat olyan keveset.

2010. aug. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ugyan a tengerimalac falkaállat, és nagyon szereti a társaságot, de nem muszáj neki. Viszont azt szereti, ha törődnek vele, elég figyelemigényes jószág.
2010. aug. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
De az enyém ezt csinálja. Ugye Vakáció van és én vigyázok a tesóimra. És a tnegerimalacot én etetem stb. ,de kivenni nem tudom. Egyik nap aludt egy keveset, de csak 2-3órát. 1 héten csak2-3-szor alszik,de akkor is csak ilyen keveset. Egész nap otthon vagyok és szemmel tartom, de nem reagál. Ez normális?
2010. aug. 13. 08:08
 17/21 anonim ***** válasza:
Beszélgessél vele néha! :D
2010. aug. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
De mit mongyak neki? Szeretlek? Szép vagy? sejmes a bundád? vagy mit mongyak neki? hogy jáccak vele? készítsek neki valamit? a kedvenc ennivalója az uborka, azt ezresével vesszük neki :D ugy szereti. mi tegyek vele, hogy ne unatkozzon? mert ugye nincs fajtársa.
2010. aug. 14. 10:11
 19/21 anonim ***** válasza:

mért nem tudod kivenni? félsz tőle? vagy elmenekül ha odanyulsz?

szerintem nem csak annyit alszik. este is aludhat ám. egyébként ők van amikor pihennek és az elég nekik. pl ha nem csinál semmit cska egy helyben áll, akkor is pihen. akármit mondhatsz neki, elmesélheted a napodat. és tényleg jobb lenne ha sokat simogatnátok és foglalkoznátok vele. ha csinálsz neki valamit az se ment fel ez alól.pl egy kutyánál se elég ha van millió 1 labdája ha nincs kivel játszania.

egyébként megkérdezhetem hány éves vagy?

2010. aug. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Van egy JÓ és egy ROSSZ hírem. a jó , hogy kapok neki barátot, a rossz, hogy elpusztult a ... :'( hörikém.
2010. aug. 22. 09:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!