Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » = ( Miért van az a dzsungáriai...

= ( Miért van az a dzsungáriai törpehörcsögömnél hogy az jobb oldali szemét nem tudja kinyitni a bal pedig olyan mintha csipás lenne és a bal mellső lábára sem tud ráállni?

Figyelt kérdés
A napokban észrevettük h kicsit lassabban mozog mint általában de azt hittük ez nem probléma de most észrevettem a fent leírt tüneteket =(miért lehet ez? jah és olyan mintha abszolút nem is látna mert például ha lefekszik a háza mellé akkor a csipás szemét be sem csukja =(
2010. aug. 6. 17:02
 1/7 A kérdező kommentje:
légyszi segítsetek nagyon aggódom érte :(
2010. aug. 6. 17:07
 2/7 A kérdező kommentje:
na elvittem dokihoz a lábára ajánlott egy vitamint mert izületi fájdalma van a szeme meg be van gyulladva. ezt csak azoknak írtam le akiknek a hörcsögük hasonló panaszokkal betegeskedne.
2010. aug. 6. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Jujj Szegényke :(
2010. aug. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát igen de reméljük már csak javulni fog :)
2010. aug. 6. 19:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy huzatott kapott? Nekem is volt ilyen. Egy kis kamillateát csöpögtetsz a fülpiszkáló végére és a szeméhez teszed egy kicsit. Nekem bevált.
2010. aug. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már sajnos mindegy ugyanis már 1 hete elpusztult :( nagyon köszi a választ.sajnálom szegényt:(
2010. aug. 14. 23:55
 7/7 anonim ***** válasza:

=( =( =( +( =( =( =( sajnálom


miben halt meg ( acsipában vagy miben)?

2011. máj. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!