Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A sok szemét, idióta pasiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok szemét, idióta pasiról olvasva még inkább ráébredtem, hogy én vagyok a legszerencsésebb lány a világon a barátom miatt, és néha mégis bántom szegényt, belekötök apró dolgokba. Mit tehetnék érte hogy jobb ember legyek?

Figyelt kérdés
Fél évig epekedett értem,végignézte hogy más pasik vannak az életemben,mégis legjobb barátként mellettem volt mindig.Őt hívtam ha bajom volt,vagy éppen örültem,mégsem mertem összejönni vele,féltettem a barátságunkat.1nap után is hiányzom neki,és csalódott ha nem lehet velem.Örül ha hozzámbújhat és én annyira boldog vagyok hogy ilyen csodálatos ember a szerelmem :)
2010. okt. 19. 11:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Örülök, hogy ezt megosztottad velünk. Esetleg az utcán is mondd el minden szembejövőnek.
2010. okt. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Volt ott egy kérdés is drága:)
2010. okt. 19. 11:58
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szeresd. Ennyi.
2010. okt. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tehetnék érte hogy jobb ember legyek?"


Egyszerű: Ismerd meg a sötét oldaladat! (Mindenkinek van olyan.)

2010. okt. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
"mégis bántom szegényt, belekötök apró dolgokba" - "Mit tehetnék érte hogy jobb ember legyek?" A javaslatom: Ne bántsd szegényt, illetve ne köss bele apró dolgokba.
2010. okt. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
ÉN most komolyan úgy érzem hogy rosszabb ember vagyok mint ő...ha egy lányról hallok aki a közelében van,rosszul esik...belekötök néha felesleges apró dolgokba...de a féltékenységem a legnagyobb probléma.
2010. okt. 19. 12:00
 7/17 anonim ***** válasza:
29%
Szakits vele akkor felszabadul ez a legjobb amit tehetsz ha nem egy szívtelen a barátnője.
2010. okt. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Ne bántsd, ne köss bele, hisz te magad is tutod, h ezekkel az apróságokkal megbántot.

Nem érdemes hülyeségekkel foglakozni, csak elfecsérled a drága időt. Inkább viselkedj vele úgy ahogy ő veled.., gondolom ez könnyen menne mivel, h szereted.

2010. okt. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

nem vagyok szívtelen:)

imádom...csak kos vagyok,és ennek megfelelően makacs,és néha sajnos sikerül kimondanom a dolgokat,mielőtt megfelelően átgondolnám...heves vagyok,és a lányokban nem bízom..mivel manapság a kiscsajokat az élteti hogy minden palira rámásszanak...de ezzel szemben ha nélkülem ment bulizni,sosem jutott eszembe hogy megcsalhat..mert benne bízom.

2010. okt. 19. 12:05
 10/17 anonim ***** válasza:
54%
Szedsz fogamzásgátlót? Mert attól meghülyültök. Tipikus jelek.
2010. okt. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!