Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tálaltam egy nagyon kicsi...

Tálaltam egy nagyon kicsi patkányt! szerintem pár napos mit tudnák kezdeni vele? nagyon gyorsan kellene mert félek hogy meghal nagyon gyenge még...

Figyelt kérdés

2020. szept. 18. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Macskatejpótlóval etesd fecskendőből. Kérdezz meg (legelalább telefonon) egy egzotikus állatorvost, hogy hogyan kell. Ők házi kedvencként tartott patkányokat is kezelnek. De ne éld bele magad tulságosan, mert még a szakemberek sem mindig tudják felnevelni.
2020. szept. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Találtam*
2020. szept. 18. 14:33
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Vidd el állatorvoshoz, de gyorsan.
2020. szept. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy kicsi faluban lakunk és nagyon messze van a legközelebbi állatorvos...
2020. szept. 18. 14:34
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem azért, de házi kedvencként tartott patkányok teljesen más fajtájúak. Ha a ház körül találtad, akkor kezdhetsz csapdákat kihelyezni, mert néhány hónap múlva már tucatjával lesznek patkányok a környéken és szétrágnak majd mindent (fertőzéseket is terjeszthetnek, csak a tisztánlátás végett).


Ha akarod mentsd meg ezt az egy példányt, de én sok értelmét nem látom.

2020. szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ahol találtam onann kb.3 méterrel van egy luk, nem lehet hogy onann jöhetett el és ha igen vissza tegyem?
2020. szept. 18. 14:49
 7/10 A kérdező kommentje:
Lyuk*
2020. szept. 18. 14:50
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon rossz ötlet megtartani. Hiába hiszed, és úgy látod, hogy cuki, de nagyon sok betegséget terjeszt, te is veszélyben lehetsz. De ahol egy ilyen van, még rengeteg lehet, sőt lesz is, amiből hamarosan baj lehet! Be fog menni a házba, megrág mindent és sajnos a vizelettel is terjeszt olyan betegségeket, ami nagyon nehezen gyógyítható!

[link]

2020. szept. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megszabadultam tőle....nem igazán szerettem volna de realizáltam hogy lehet tényleg betegséget hordozott amit nem igazán szerettem volna elkapni.., azért köszönöm mindenkinek aki próbált segíteni!
2020. szept. 18. 15:07
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

Ez biztos nem az a fajta amit házban tartanak kedvencként, mint pl a hörcsög, úgyhogy nem kell neki semmilyen orvos. Sajnos ezeket irtani kell, mert úgy elszaporodik, hogy utána lehetetlen megszabadulni tőlük.. amit tálaltál, ott több is van. Egyszerre 8-at is képesek fialni.

Nálunk nincs, de a biztonság kedvéért vettünk ultrahangos rágcsáló riasztót, ezt ajánlom neked is, mert ott több is van.

2020. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!