Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak a pár napos...

Mit csináljak a pár napos deguval, ha az anya már nem viseli gondját, és nem akarom, hogy meghaljon, mint 3 kistesója? Egyáltalán mikor esznek már rendes kaját?

Figyelt kérdés
Az egyik degum hétfőn este megszülte a picikéit. A mai napig nem is volt probléma velük, de reggel meghalt az egyik. Mire hazajöttem a suliból még kettő meghalt. Egy még él, de az anyuka folyton ellöki, rátapos, stb. Etetni már tudom a picit, de ez nem mehet így a végtelenségig...
2009. febr. 25. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
nem a végtelenségig, csak pár hétig.
2009. febr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mennyi esélye van így az életben maradásra?
2009. febr. 25. 15:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha 2 óeánként etetni fogod, akkor van esélye, de akkor vedd el az anyától, nehogy eltapossa. De a pici etetőjébe majd egy kis tálkába rakhatsz tejet, vagy vízet, 1-2 hét után lehet elkezdi majd magától iszogatni. Velünk is sajnos ez történt, de nálunk 12 pici született illetve csak 11, mer a 12. nem tudott kijönni, és bennmaradt az anyjába, és elpusztult mindkettő, sajnos a picik elpusztultak, vagy megöltük őket :( (ne haragudjatok) de 1-et megtartottunk, és azzal a picivel anygon megküzdöttünk, szemcseppentővel etettük, és hál ég túlélte, szoval eséleyed van há, ha maximum 2 óránként eteted.
2009. febr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

De mit csináljak vele, amíg suliban vok? (Ami persze változó ideig tart...) Magammal nem vihetem, m megfagyna akármennyire és akármibe bebugyolálom... Bár Bóly-Pécs annyira nem nagy táv, de azért... Nem kockáztatnám ezt meg.

2009. febr. 25. 16:08
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, de sajnos az utolsó pici is meghalt. Valószínűleg nem voltak egészségesek. Lehet, h amikor takarítottam a ketrecet, a szobában ahova beraktam őket, meghűltek.
2009. febr. 25. 16:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj segítséget állatorvostól, ő biztosan tudja, mit lehet tenni, hogy a kicsi életben maradjon!!
2009. febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!