Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit eszik a vadász görény?

F.reka98 kérdése:

Mit eszik a vadász görény?

Figyelt kérdés

Lehet neki kutya kaját adni?

És zöldséget?


2010. aug. 7. 07:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyers húst, főtt húst, macskakonzervet, szóval ő egy ragadozó fajta. Főtt tojást is adhatsz neki. De azért nézegess görényes honlapokat, van egy pár.
2010. aug. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy egy fél bögrényi nyers husit kis kockákra vágva, reggel és este. Pl a marhaszivet is imádják, és bármilyen húst.


Meg az alkoholmentes sört is szeretik. Barátom apja szokott adni nekik néha esténként 1 picit hamutálba :)


Meg ha van az asztalon kis csoki, azt ellopkodja és eldugja szekrény alá, fotelek alá 1 sarokba, és ott gyűjti, aztán találd meg :)


Konzerves kutya- és macskakaját nem nagyon kéne adni neki.

2010. aug. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok görény! A vadász ugyanazt eszi, mint más ember. Rántottát, paprikás krumplit meg ilyesmiket.
2010. aug. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a görény nyers vagy főt csirkehúst és más kizárólag főt húsfajtákat eszik. Tojást lehet neki még adni. Zöldséget semmiképp, nem tudja megemészteni, valamint tejféléket sem mert laktózérzékeny.
2010. aug. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én pedig azt hallotam hogy kutya kaját is lehet neki adni.

Apu ismeröse azon tartja meg husokon és az álklat teljesen jól van.És Pépes zöldséget kis mértékben fogyaszthat.

2010. aug. 7. 23:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet... de ha azt akarod, hogy egészséges legyen maradj a sima húsnál és görénytápnál (mondjuk az nyilvánvaló)Nasinak lehet neki adni zöldséget, csak rendszeresen nem. ráadásul mondjuk borsó héj vagy akármilyen héj miatt bélelzáródást kaphat.
2010. aug. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kösz de már tudom hol találjak választ.

[link]

2010. aug. 9. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!