Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A csincsilla bajusza mennyi...

A csincsilla bajusza mennyi idő alatt bomlik le?

Figyelt kérdés

Olyan 9 éves lehettem, amikor volt egy csincsillám. Egyszer, játék közben kiesett a bajusza. Én pedig megtartottam, mert érdekesnek találtam. Ütésálló volt, még eltépni sem tudtam, nagyon strapabíró... 10 centi lehetett, és sötétszürke.


Emlékszem, akkoriban még társasházban laktunk, és vele játszottam. Szerettem szagolgatni meg néha ráharaptam, olyan jó hangja volt, ahogy a tejfogaim között ropogott. És semmi baja nem lett, karcmentes maradt.


Hogy ne vesszen el, kiraktam a hűtőre. Megfogtam egy hűtőmágnest és azzal odafogattam, hogy mindig megtaláljam. Persze néha levettem onnét, beledobtam a szőnyegbe és az volt a játék lényege, hogy megtaláljam. És mindig meglett! Vasárnap reggelenként pedig azzal csiklandoztam anyám talpát. Nagyon szerettem...


Azóta 10 év telt el, csincsillám nincs már meg, sajnos. De a bajusznak valahol lennie kéne. Mikor elköltöztünk, azóta nem is láttam. Biztos magammal hozhattam, mert mindig magamnál hordtam. Hol telefontokba raktam, hol a zsebembe.


Ezért is gondolkodtam el rajta, hogyha magammal hoztam, még meglehet? Nem bomlik le egy idő után?


2020. okt. 6. 19:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem bomlik le csak úgy az ilyesmi, ha nincs földbe ásva vagy más helyre, ahol baktériumok támadnák meg vagy egyéb lebontó lények...
2020. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

De durvaaaaaa....

És ha a nyálmintám rajtamaradt és a baktériumaim felzabálják?

2020. okt. 6. 19:35
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Már rég megszaradt rajta a nyálad, úgy meg már nem tudják felzabálni a bakteriumaid.
2020. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Húú, de jóóó!!!
2020. okt. 6. 20:02
 5/15 A kérdező kommentje:
Már csak ki kéne találnom, hogy mi alapján találom meg.
2020. okt. 6. 20:03
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Beteg vagy
2020. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

a múmiáknak is a haja marad meg a legtovább...

2-3-4 ezer év után is megvan a hajuk.

szóval a csincsllaszőr téged túl fog élni az tuti!

akár leköpted akár nem!

2020. okt. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt látszik,hogy már a 3 évesek is telefonnal járnak...
2020. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mert?
2020. okt. 7. 21:17
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert "Hol telefontokba raktam, hol a zsebembe."

Látod?

2020. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!