Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan vehetek törpenyulat?

Honnan vehetek törpenyulat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Törpenyuszit szeretnék tartani, mert annyira cukik ahogy mennek a gazdi után, hogy megőrülök *.*

21 éves férfi vagyok, tehát felelős gazdi lennék, mert tudom, hogy sokáig élnek.

Azt mondják alapítványtól kell venni elvileg ingyen, kellene picit több infó 😊



2020. okt. 16. 18:24
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Jaaa és lehetőleg ne Pesti helyen legyen, mert Csonrád megyei vagyok 😌 De ha nincs más lehetőség akkor az is jó lesz 😌
2020. okt. 16. 18:27
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Sándorfalván (Szeged mellett) van a Wonder Bunny törpenyúl tenyészet, és ha jól tudom a tappancsnál (szegedi menhely) is vannak nyuszik. Náluk érdeklődhetsz.
2020. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Őket keresd: [link]
2020. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) utolsó, igen ezt sokszor nézegetem, de olyan mintha egy nyuluk sem lenne, elég érdekes weboldal..
2020. okt. 16. 18:45
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
A sándorfalvi wonderbunny törpenyúl tenyészetet én is bátran tudom ajánlani. A szomszédunk a lány, aki a tenyésztő és nagyon profi, elhivatott, lelkiismeretes és gyönyörű nyulai vannak.
2020. okt. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A nyúlmentésnek érdemes a facebook oldalát figyelni. Ott mindig kint vannak a gazdikereső tapsifülesek illetve ha írsz nekik e-mailt hogy milyen nyuszi az elképzelésed talán még ajánlani is tudnak.
2020. okt. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Ha felelős gazdi akarsz lenni, akkor ne nyuszit vegyél, hanem nyuszikat. Irtózatosan szociális állatok, és te nem vagy a fajtársa.
2020. okt. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, viszont nagyon sokat foglalkoznék vele. Úgy tudom ha nagyon sok figyelmet kap, akkor nem lesz baja
2020. okt. 16. 19:25
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

9-es rosszul tudod.

Nem, nem tudsz vele annyit foglalkozni.


Nem tudsz vele az ő nyelvén beszélni. Olyan hangokat is kiadnak, amiket te nem is igen hallasz, a testbeszédről nem is beszélve.

2020. okt. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%
Két nyuszi legyen. :) Te nem tudsz "nyúlúl". :) És én is a nyúlmentést javaslom. [link]
2020. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!