Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyulam miért hanyagolja...

Törpenyulam miért hanyagolja a tápot?

Figyelt kérdés
Most hogy kicsivel több növényt adtam a nyuszimnak, így el kezdte a tápot kicsit hanyagolni. Már napot óta a zöldeket ette inkább és csak utána evett tápot, de ma csak pár szem táp fogyott el. Szénázik is, és a vastag növényi szárakat is szívesen eszi, csak a tápot hanyagolja. Ez probléma?

2020. máj. 7. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen tápot kap?

Ha friss zöldet eszi azzal nincs gond soha. De ez attól is függ mit kap pontosan.

2020. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bunnyt és a Trovetet keverve adom neki.
2020. máj. 7. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Remélem kettő van, mivel a nyulak nagyon társas lények... És ehhez természetesen megfelelő méretű hely is kell, mivel nagy a mozgásigényük.
2020. máj. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 drfauna ***** válasza:
0%

Nem, a nyulak NEM társas lények! Miért nem értitek meg? Elviselik a társaságot, megszokják, de nincsenek rászorulva! A NYULAK SZOLIDER LÉNYEK! És nem, ez nem változott attól, hogy nemesítették, és továbbtenyésztették őket. Kérlek, ne csináljatok úgy, mintha nagyon tudnátok a dolgot, vagy legalábbis ne tanácsoljatok másnak butaságot!

Kedves Kérdező! A nyuszid napi friss zöld anyagát fokozatosan kell csökkenten, úgy, hogy a napi táplálék 15-20 százalékát tegye ki. Tudom, hogy ez nem mond semmit, őszintén nekem se mondott, szóval ha zöldséget adsz neki, akkor olyan 4-5 szeletet. De a táp adag az fixen egy nap max. 2 csapott evőkanálnyi, olyan elosztásban, ahogy akarod. A legfontosabb, hogy a szénát ne hanyagolja.

2020. máj. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Szerintem egy napig csak sima tápot adj neki,ha megeszi megeszi ha nem nem. Vagy pedig vegyél vissza a nasik,növényekből
2020. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!