Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeged környékén honnan...

Szeged környékén honnan érdemes tengerimalacot venni/örökbefogadni?

Figyelt kérdés

Nemrégiben elpusztult a tengerimalacom társa betegségben. Szeretnék neki társat hozni, viszont nem tudok elutazni, mert 17 éves vagyok, a szüleim pedig csak arra adnak pénzt, amit ők jónak látnak (zsebpénzt sem kaptam soha). Nos az utazás pont nem ilyen. Viszont azt mondták, hogyha Szeged környékén találok malacot, akkor segítenek elhozni. Már próbálkoztam azzal, hogy tengerimalacos csoportokba írok hátha, de senki nem tud a környéken, vagy legalábbis senki nem írt kommentet. Írtam a városunk csoportjába hátha, de ott is ugyanez van. Kereskedésből nem szeretnék hozni, van elég rossz tapasztalatom. A Csodapocánál (Sándorfalván) jelenleg csak hímek vannak, és a tengerimalacom nőstény. Nem szeretnék hónapokat várni, mire a kicsi ivartalanítható lesz.

Egyébként most az a problémám, hogy már pusztult el szegénynek ezelőtt is társa, és elég hamar depressziós lett, félek hogy újra megtörténik.

Szerintetek hol keressek neki társat?



2020. okt. 24. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Magyar Tengerimalac Védő Közhasznú Egyesülettel vedd fel a kapcsolatot. Tőlük lehet örökbe fogadni. A szállítás telekocsival sima ügy Szegedre, és általában 1-2 ezer Ft. Én is szegedi vagyok.
2020. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha nem tud felutazni az örökbefogadó, akkor hogyan oldják meg a próbatársítást? Őszintén megmondom nem szeretném a malacom egy idegenre bízni, az ismerőseim pedig nem tudnak/nem akarnak segíteni. Legalábbis senki nem jelentkezett. Próbáltam már, hátha kapok segítséget, és távolabbról is le tudják hozni.
2020. okt. 24. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Íj nekik és mindenben segíteni fognak.
2020. okt. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!