Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kínzás egy tengerimalacot...

Kínzás egy tengerimalacot tartani?

Figyelt kérdés
Nem sokára lesz egy tengerimalacom de csak egy.Ez kínzás?it tegyek hogy jól érezze magát?
2010. aug. 9. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
engedd ki futkározni a fördőszobában pl :)
2010. aug. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is csak egy lesz,de ehet,hogy majd később veszek mellé még egyet,ha nagyon magányos lesz:)

De ha napi kb.2-3órát tudsz vele foglalkozni,akkor megvan egyedül:)

2010. aug. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is egy tengerimalacom van. És szerintem nem érzi rosszul magát, minden nap kirakom a szobába futkosni 1-2 órát, rendszeresen foglalkozom vele, simizem, adok neki sok kaját :)

Úgyhogy szerintem nem kínzás egyáltalán.

2010. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Napi 2-3 óra... És szerintetek mit csinál a maradék 21- 22 órában egyedül? Ők nagyon is társas lények. Persze, megvan egyedül, az más kérdés, hogy magányos, és unatkozik. Akik egyedül tartják: szokott a malacotok pattogni, muttyogni, mászkálgatni a ketrecében? Vagy csak gubbaszt egész nap?
2010. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem is egy van 4 éve és mivel a hasa a mindene, így is könnyen boldoggá lehet tenni egy finom uborkával vagy kukoricacsővel, annyira hogy örömében fickándozik, rohangál és prüntyög, nagyon édes:)
2010. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, elhiszem, hogy olyankor örül, de szerinted mit csinál, amíg pl. nem vagy otthon? :(
2010. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy otthon,akkor unatkozik.És ebbe bele fog halni?Te még nem unatkoztál?Jó,lehet,hogy jobb neki a társaság,de egyedül is elvan.Az egyik barátnőm tengerimalaca kb.5 évet élt,és végig egyedül volt tartva.
2010. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem unatkozok napi minimum 20 órát, szerintem te sem. Nem fog belehalni, de neked csak ez a szempont? Én szeretném úgy tartani az állataimat, hogy a lehető legjobb legyen nekik. Elég szomorú, hogy neked csak az számít, hogy ne pusztuljon el! Én nem lennék rá büszke, hogy 5 évig tartottam nem megfelelően egy allatot. Persze ti tudjátok, én csak szegény cocikat sajnálom. Kifejezetten társas lények, és foglalkozhatsz vele bármennyit, egy fajtárs társaságát sosem tudod pótolni. De igazad van, nem hal bele.
2010. aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Rosszul fogalmaztam...nekem is az a legfontosabb,hogy jól érezze magát,de egyedül is jól megvan...imádom az állatokat:)

A kiírt kérdésre válaszolva:nem kínzás,ha egyedül van,de jobb neki társaságban:)

Amúgy egy nap nem nagyon tud 20 órát unatkozni,hisz ő is szokott aludni,nem igaz?:)Meg enni stb..

2010. aug. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!