Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tegnap éjszaka kiszökötta...

Tegnap éjszaka kiszökötta Dzsungáriai törpehörcsögöm. ma egész nap kerestem nem találtam van valami jó módszer a megtalálására?

Figyelt kérdés
Még fiatal.

#hörcsög #törpehörcsög #hüriszökés #elkapási módszer
2020. okt. 31. 18:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt a hörcsögömmel ilyen szökéses történet.

Napokig nem volt meg, de nyilván kaja volt neki kirakva, ami reggelre mindig eltűnt :D

Egyik nap a gardrób előtt álltam, és onnét jött elő a hörcsögöm. De szerencsére könnyen meg lehetett fogni.

2020. nov. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajtra, vagy egy kis sonkára is előjön, erős az illata, vagy valami nem magas cukortartalmú gyümölcs vagy zöldség. Esetleg a kedvenc kajája.

Simán lehet hogy nem szekrény alatt van, a miénk vemhesen szökött ki leggyakrabban, az egyik olyankor vagy a kazán alá a melegbe ment, és fészket is rakott, a másik meg csak szórakozásból járkált ki eleinte, akkor ő meg a mosogatógépnél bemászott a konyhabútor mögé, és szétszedte az edényfogó kesztyűt. Erre akkor derült fény amikor egyszer főzni akartam és elővettem :D A másodiknak ha nyitva hagytuk az ajtót, néha volt hogy magától visszamászott reggelre, szóval csak felfedező útra ment.

Érdemes lehet a ketrec sarkait valahogyan strapabíróbbá tenni, ott eléggé gyenge és szét tudják feszíteni és kimászni.

Amire figyelj, hogy vezetéket lehetőleg ne rágjon el amíg kint van, mert az veszélyes lehet. De kajára előjön, csak figyelj hogy ne mozogj amíg vársz, mert csak a csöndre jön elő.

2020. nov. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent ma reggel a Yamaha hangfalunkbantaláltam meg valahogy bemászott.
2020. nov. 3. 07:50
 14/14 anonim ***** válasza:
Meglepően akrobatikusak :D
2020. nov. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!