Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ezek jók fogkoptatáshoz?

Ezek jók fogkoptatáshoz?

Figyelt kérdés
Arany és törpe hörcsögöm is van, mindkettő 3 hónapos kb. Fogkoptatáshoz adhatok nekik háztartási kekszet? Valamit tényleg jó nekik a wc papír guriga? Elvileg szeretnek benne aludni, és nem baj ha rágják, de félek, hogy ha sokat esznek belőle baj lesz, rakhatok be nekik?

2020. nov. 2. 01:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Háztartási kekszet ne adj neki!! A gurigát be rakhatod neki, de csak ha nem vízben oldodó.

A glirex.hu-n rengeteg növény van ami egészséges neki és a fogát is koptatja vele.

2020. nov. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem! vegyél neki direkt erre való fadaeabkát, esetleg a széna is koptathatja a fogait... a wc papír guriga jó, nem eszik meg, csak szétrágják... viszont ne vízben oldódó legyen, mert akkor amikor rágja vagy betömi a pofazacskójába akkor elolvad a szájába. de ugye nem együtt tartod a kettőt? ebben az esetben nem kell 2 fogkoptatót venned, de lehet 1-et sem mert kinyírják eymást
2020. nov. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lett törölve a kommentem?! Az agyam eldobom...


A háztartási keksz tilos. A hörcsög.info oldalon mindent megtalálsz a helyes fogkoptatókról is.

2020. nov. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem töröltem semmit, most néztem meg csak a válaszokat. Nyilván nem adok neki kekszet ha azt írjátok :D nem a kommentet fogom törölni
2020. nov. 3. 11:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a modik törölték. Csak nem értem miért. Tök hosszan írtam le benne a fontos tudnivalókat. Utálom mikor elveszik a munkám amit sokáig csináltam... De a fenti oldalon megtalálod azt is amiről írtam. Csak egyszerűbb volt kommentbe szedni a lényegesebb dolgokat.
2020. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A keksz nem annyira jó neki!

Vegyél fa kiegészítőket, adj neki kis szénát, de ha jó minőségű magkeveréke van aval rendszeresen kopik a foga :)

2021. ápr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De régi kérdés. :) már 8 hós nagyfiúk :D nem kaptak semmi ilyesmit ne aggódjatok, a wc papír gurigát meg imádják azóta is, Buddy az arany mindig belefekszik, Stich a törpe meg megeszi vagy legalább is darabokra szedi az Övét mindig :D
2021. ápr. 19. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!