Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 3 malac egybe??

3 malac egybe??

Figyelt kérdés
Szóval, egy ismerősömnek születtek malackái, egyenlőre még úgy látja, hogy 2 lány 1 fiú (17 naposak) és mondtam, hogy nekem kell a 2 lány. Viszont kíváncsiságból megnéztem, hogy hol lehet még malackát beszerezni, és elég közel hozzám találtam egy megunt 2 éves lány coca hírdetést és nagyon megsajnaltam :( ketreccel adják, szóval már most el tudnám hozni, de nem lenne szívem egyedül tartani. A kérdés az, hogy szerintetek megoldható három malac tartása egy ketrecben? Még nem vettem ketrecet amúgy se, szóval ajanlhattok bármilyet, linket nagyon megkoszonom
2020. nov. 4. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
És miért a macskák kategóriában kérdezed ezt? 😺🐽
2020. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha jól kijönnek egymással,természetesen megoldható,a keresztanyám, ahonnan a malacát hozta, ott sok mealac volt egy helyen, csak a kanok voltak elcsukva tőlük
2020. nov. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
:)
2020. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ott van, hogy kisemlősök
2020. nov. 4. 22:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Már valaki jelentette és átrakták. 🙂
2020. nov. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Lépj be a Törpemalac fanok - Malacbolond Banda csoportba facebookon, ott hasznos infókat találsz a malac tartásról.
2020. nov. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sztem ne - kicsi a hely nekik. Kettőnek is, de háromnak aztán meg pláne. Tapasztalatból mondom, mert nekem is így indult, de folyton összevesztek és nem volt hova kitérni. Most két nagy ketrec van összenyitva, középen egy híddal, mindegyiknek külön kunyhóval és teljesen rendeződött a viszonyuk. :)

Átjarnak szomszédolni, mikor kedvük tartja.

2020. nov. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kiderült közbe, hogy mind a 3 lány, úgyhogy 4 malackam lesz :) a malac mentők 3napig b@$ztak válaszolni, végül egy malac tenyészet segített, és biztatott, hogy 4 malackat is vállajak be, ajanlaott egy hatalmas földre lerakhato ponyva szerű helyet nekik, ami konkrétan nagyobb, mint egy gyerek medence, nem jut eszembe a neve, de akit erdekel belinkelem neki. Jövőheten veszem meg, a felnőtt malac mar nálam van :)) a kis ketrecébe.

Ha 4 különböző rejtekhelyet rakok a különboző pontjaira, állítólag nem lesz belőle balhé, es meglesz mindnek a kis helye, meg persze nálam jó helyen lesznek, ezért nem akartam, hogy idegenhez kerüljenek, annyira imádnivalóak mind. Szóval bocsanat, hohy nem írtam, de zajlott közbe az elet, de mar megoldodott es boldog vavyok :)

2020. nov. 18. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!