Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megharalott a hörcsögöm!Lesz...

Megharalott a hörcsögöm!Lesz baj??

Figyelt kérdés
11 hetes aranyhörcsögöm 2 napja van nálam. Nem direkt harapott, uborkát tettem az ujjamra úgy adtam át neki, Ő meg ahogy vette le beleakadt a bőrömbe a foga. Vérzik. Lemostam, lebetadinoztam es raktam rá sebtapaszt. Lehet baj?
2020. nov. 8. 09:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tetanusz egy olyan állat harapása miatt, ami a kinti világgal egy másodpercre sem találkozott. Hörcsögöket mentek, 14 év alatt megfordul nálam jó néhány. Amelyiket sosem érintette emberi kéz, harapott is. Többször. Sosem kellett tetanusz. Élek azóta is.
2020. nov. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Nem
2020. nov. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nem lesz semmi bajod.

Engem is harapott meg már hörcsög, volt amelyik nem szándékosan, de volt amelyik azért, mert nem volt kézhez szokva, és félt, és inkább megtámadott :D. Nem lett semmi következménye.

2020. nov. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
61%

(#6)

Ugyanazt mondtam, mint a többiek! B.szátok meg a piros ikszeteket! Ilyen szép ez a világ!

2020. nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Katona dolog. Nem lesz baj.
2020. nov. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!