Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacot fürdethetek...

Tengerimalacot fürdethetek kutyasamponnal?

Figyelt kérdés

Mivel nem merem megtenni megkérezem tőletek.

Úgy csinálnám, hogy a mosdókagylóba engednék egy kis langyos vizet és abba egy icike-picike, aprónyikát raknék, de az nem lenne túl erős neki, vagy nem viszketne tőle a bőre?


2010. aug. 10. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mi a fenének akarod fürdetni???
2010. aug. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne így csináld, tedd a mosdóba és folyasd a vizet a csapból, bevizezed, majd vízzel higítod a sampont és azzal behabozod majd lemosod nagyon alaposan a csappal. Én is megfürdettem így vele és attól nem lett baja, de ténleg keveset és alaposan öblítsd.
2010. aug. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Ne fürdesd meg. Attól, hogy tengerinek hívják még nem fogja szeretni a vizet.
2010. aug. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mert már nagyon koszos! Biztos igy se érzi jól magát koszosan!
2010. aug. 10. 10:26
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi második válaszoló, ilyen kérdést vártam. Legalább a kérdésre válaszoltál, nem tettél fel újabb kérdést, mint egyesek!
2010. aug. 10. 10:28
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a fürdőkádba tedd,és annyi langyon vizet tegyél bele,hogy a feje teljesen kint legyen!Tudtommal lehet őt kutyasamponnal is,de vannak tengerimalacoknak készült samponok is:)
2010. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A Héry márkának vannak tengerimalacra/patkányra való samponjai is. Inkább szerezz be egy olyat, mindenki jobban jár vele. A malacka is, mert az ő szőrére/bőrére való, és te is, mert biztos lehetsz benne, hogy semmi baja nem lesz tőle.

Sok sikert:)

2010. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, neked is köszönöm a rendes és értelmes választ! Tényleg! ;D
2010. aug. 10. 10:30
 9/13 A kérdező kommentje:
Mármint utolsó kettő! Elirtam! :)
2010. aug. 10. 10:31
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan lehet nem lessz tőlle semmi baja
2010. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!