Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyúl körömvágás?

Törpenyúl körömvágás?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hogyan álljak hozzá, néztem tutorialokat, de az én nyuszim vadabb annál, hogy lebirjam fogni és az összes körmét levágni. Tippek?

2020. nov. 16. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Vastag kesztyű fel, és tekerd egy törülközőbe!

Vagy adj neki egy negyed Xanaxot!

2020. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem hívogasd végig az elérhető közelségben lévő kutyakozmetikusokat, biztos van aki vállal más fajokat is.

Én a tengerimalacaim körömvágását nem tudtam megoldani egyedül, az első kutyakozmetikus akit hívtam, vállalta. Elvittem őket és pár perc alatt megoldotta. Én fogtam, ő vágta. Nekem is így a legegyszerűbb, és az állatokat sem éri trauma a bénázásom miatt.

2020. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Én kisállat kozmetikushoz szoktam vinni a karatézós nyuszim, mert őszintén bevallom bénább vagyok annál, hogy egyedül levágjam neki.

De a kozmetikus pár perc alatt megoldja, és a nyuszi sem sérül meg. Neki komolyabb eszközei is vannak mint nekem. Próbáld meg hátha kutya/kisállat kozmetikus vállal nyuszit a környéketeken.

2020. nov. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

#3 nem tom mér kett lepontozva. Érdemes kisállat kozmetikushoz vinni. Többnyire mindenki vállalja.

Illetve egy állatorvos is megcsinálja de én úgy vagyok vele, hogy ne vegyem el az időt egy beteg kisállat elől inkább akkor a kozmetikus, ugyan az az eredmény.

2020. nov. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vettem kutyámnak olyan csípőfogót,amin van egy fém lapka.Nyuszimnak is használtam.Többször keveset vág le a karmából.Igaz nem tetszett neki, de meg lehet csinálni ma és holnap is.Mert sokkolja a nyuszit.Később megszokja majd.Ez a fogó megakadályozza a túlvágást.Fress Napsba olyan 2 ezer ft felett van az ára.
2020. nov. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!