Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacot el lehet...

Tengerimalacot el lehet engedni szabadon?

Figyelt kérdés
Mármint kertbe. Elszökne? a ott vagyok és figyelek, és megindulna, megállna nekem, vagy el futna?
2010. aug. 11. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy elsuhanna, hogy slissz, nehogy kiengedd csak úgy!
2010. aug. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
keríts le neki egy területet, és úgy elengedheted, mert különben elszaladna, mi így szoktuk csinálni ;)
2010. aug. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az enyémek nem szaladnak el. Első alkalommal volt egy nagy durranás, akkor az egyik átszaladt a szomszédba, de hívtuk és visszajött.

Mellesleg lefuthatók:)

2010. aug. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi minden nap futtatjuk, kerítéssel körbe van véve a kert, a közepén a füvön van egy ketrec aminek nincs alja, nappal ott van bezárva és legeli a füvet, és ha kint vagyunk kinyitjuk az ajtaját és kijön az udvarra a fűbe mászkálni. Ha jó ez a helye, pl. van egy biztonságos fedett kuckó is berakva neki, nem távoldoik el nagyon tőle és újra és újra visszamegy oda, bemegy kicsit aztán újra nekiindul. Fontos hogy tudd, főleg terepelemek között,mellett, alatt szeret mászkálni, tehát úgy rendezd el a kerti bútorokat, hogy azok legyenek az udvar közepén, de a kerítés széléhez 1 méteres sávban ne legyenek dolgok, mert akkor azok mellett elmegy a kerítésig és kibújhat.

Mi így felügyelettel naponta több órát is kiengedjük akár, nagyon jól megszokta, de fő az óvatosság!

2010. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél nekik tengerimalac hámot és pórázt. Nem azt mondom, hogy sétáltasd, mert az a malacnak nem is jó, de ha például legeltetni szeretnéd ez egy jó megoldás =) Amúgy az én malacaim nem szoktak elszaladni, sőt az egyik követni is szokott :)
2010. aug. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mi nalacunk utálja a hámot. Nyáron minden du. Kint van órákra a kertben. A székek alatt van és onnan megyeget ide-oda. Soha nem próbált elszökni.
2010. aug. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

-keríts be neki egy területet

-ha van más állat pl: kutya, macska őket kerítsd el :D

-vagy vegyél neki pórázt (az enyémnek is van)

-vagy és úgy szoktam hogy leülök a fűbe terpeszbe, leteszem a fűbe a malacot és legel :D

2010. aug. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!