Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit jelent ha a nyuszim nem...

Mit jelent ha a nyuszim nem különösebben vesz tudomást az új társáról?

Figyelt kérdés
Van egy nyuszim aki most kapott társat, egy szobában vannak külön ketrecben. Külön-külön ki szoktuk engedni őket egy kis időre míg a másik be van zárva a saját ketrecébe. A kis újonc nagyon kíváncsi, körbe szaglássza a szobát, a másik nyuszi ketrecébe is beszagol, és az első mancsaival fel ágaskodik rá, mintha be akarna kukucskálni, vagy mászni. (A ketrec tulaja közben meg csak fekszik, de a füle a kicsi felé áll szval nagyon figyeli) és nem kel fel hozzá, nem nézi meg. Ez jó jel? Egyszer megszagolták egymást ketrecen keresztül, de nem engedtem sokáig hátha meg harapják egymást vagy valami. (Nem vagyok benne biztos hogy felismerném a jeleit ha támadni akarnak szval inkább biztosra megyek) De ha a régi nyuszi van ki engedve, az nem nagyon érdeklődik a kicsi iránt, csak a ketrecét szaglásza körbe. Jó úton haladnak? Ha van tapasztalatotok légyszives osszátok meg velem.
2020. dec. 7. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem volt ott egy kínos este.. vagy ex..
2020. dec. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 xp ali ***** válasza:
0%
A nyuszik nem haverkodnak. Nyuszik, nem kutyák. Vagy vetélytárs a másik, vagy szexpartner. Mind2höz ivarérett kell, hogy legyen mind2.
2020. dec. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jó jel ha nem vesz róla tudomást.


Mindkettő ivartalan?

Ha igen és fiú-lány páros akkor apránként bemutathatod őket egymásnak, semleges helyen ahol még egyikőjük se járt. Sokan fürdőkádban szoktatják össze a nyuszikat.

2020. dec. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!